Добрий день, дорогі мої, улюблені друзі і читачі. Напевно, багато хто вже знають, а інші вже здогадалися з назви, що у мене День Народження сьогодні! Це мій світлий і радісний день! Буду радіти цьому дню як завжди, адже нехай і немає поруч друзів, які мене оточували, але зате у мене є поруч самий улюблений чоловічок – моя майбутня дружина Катя.

Так що все просто чудово, будемо радіти. І, до речі, сподіваюся, ви правильно прочитали заголовок? Там написано «Party в Душі», а не «Party в Душі», тобто від слова Душа! Раз вже перейшли до заголовка, я б хотів розповісти про його походження, звідки він взявся, чому і як. Історія довга і цікава, так що слухайте.

Рік тому, коли я жив ще в Іркутську, прийшла мені в голову думка відсвяткувати свій День Народження з хорошим розмахом. Я вже знав, що поїду назавжди з Іркутська жити в Єкатеринбург, тому ідея відсвяткувати грандіозно була дуже до речі. Ще я займався організацією концертів в той час, тому ідея на рахунок святкування не змусила себе довго чекати – зняти нічний клуб на всю ніч і влаштувати мега-п’янку для друзів та усіх бажаючих, запросити музичні колективи міста та області і придумати веселі конкурси! Класно, правда? Все так і сталося, тільки ще крутіше!

Був вибраний день, зрозуміло, це було 8 червня, день мого народження, внесені гроші за оренду. Були запрошені музичні групи з Іркутська, Ангарська, Шелехова, Улан-Уде, Тулуна, втім, вам це ні про що не говорить, якщо ви не Сибіряк. Все це мої друзі, з якими довелося познайомитися з попередніх концертів. Я попросив всіх приготувати найкращі й улюблені пісні, відрепетирувати, а ще відправити їх мені (для чого, розповім трохи пізніше).

Так само я знайшов ведучих вечора, креативників для конкурсів, ну і безліч народу на допомогу, я думаю, ви уявляєте, скільки сил, грошей і всього іншого треба вкласти в такий захід. Загалом, робота кипіла!

Але це ще не все, прийшла думка рознести свято ще ширше – надрукувати афіші і розклеїти їх по всьому місту, щоб напевно всі, хто мене знає, але з якоїсь причини не був в курсі святкування прийшли. Ну і щоб ті, хто хотів зі мною познайомитися теж не залишилися осторонь! Так і було зроблено — надрукували афіші, розклеїли по місту! Приклад афіші можете бачити на зображенні, я його теж викладаю тут.

До речі, на вхід в клуб було вирішено встановити ціну 100 грн, щоб хоч якось окупити витрати і захистити свято від всяких залітних виродків. Квитки були у всіх музичних магазинах міста, а реклама свята на головному музичному порталі Іркутська.

Ще, знаєте, так прикольно – їдеш по місту, а скрізь афіші з твоїм ім’ям і фотографією – КЛАС!

І це ще не все, пам’ятаєте, я вище казав, що попросив музикантів надіслати мені свої записи? У ході підготовки народилася ідея виготовити фірмові музичні CD з записами! І це теж було зроблено, виготовлений макет, накатка і потім все розтиражована! Це був сюрприз і подарунок всім музикантам, хто виступав, а так само диски йшли в подарунок переможцям конкурсів. Це був справжній сюрприз для всіх, а я отримав купу незабутніх відчуттів і захвату.

Не буду тут розповідати про різні проблеми та труднощі, з якими довелося зіткнутися за майже місяць підготовки, це не відноситься до позитивних моментів свята 😉

Окремо варто виділити один з подарунків! Ви не уявляєте – це був торт вагою в 13 (!) кг і розміром мало не метр на метр! Мало того, його зробили вручну за 3 дні дві подружки, Аня і Маша, і зобразили на ньому у вигляді фігурок і написів всі мої захоплення, наприклад, в центрі торта розташовувався фотоапарат! Шкода, немає фотографій, але повірте, це щось неймовірне! Я ще тиждень після ІН запрошував усіх друзів у гості їсти цей торт! Було ще багато чудових подарунків, всі вони були зроблені своїми руками, що може бути приємніше!

Ой, мало не забув! На свято прийшло понад 350 чоловік! На концерти приїжджих зірок стільки не приходило в останні місяці, а тут таке. Загалом, це дуже приємно, бажаю кожному в житті випробувати ті почуття, які я випробував! Ще одна незабутня мить – мені, коли я був на сцені і щось говорив, запустили в обличчя тортом! Ех, і сміх і гріх, але зате радості-то скільки для гостей! І ще одне – я заспівав на сцені з групою SALAD мою улюблену пісню з їхнього репертуару!

А далі п’янки гулянки рознос…випили все спиртне в барі…я, як і обіцяв всім, хто прийшов, нажрався 😉 адже довелося з кожним накотити…ось і підсумок…кінця вечірки я вже не пам’ятаю, чув тільки з розповідей! А вечірку це згадував кожен ще місяць після її закінчення, так і зараз згадують. Очевидці кажуть, що це був самий чудовий і яскравий концерт за останні X років в Іркутську! Воно так і є, я знаю 😉

Напевно я багато чого пропустив, але найцікавіше і запам’яталося я точно розповів. Емоції переповнюють досі, чи знаєте. Таке буває лише раз і, напевно, я радий, що в цьому році не буде «АлаичЪ Birthday 22+1 Party», хоча і планувалася така вечірка, але я фізично не міг її організувати, та й не треба!

Ось так я вирішив з вами поділитися радісними моментами, пов’язаними з моїм Днем Народження. Сьогодні мій ІН ми відсвяткуємо удвох з Катрусею, тихо і без гостей, зате обидва будемо в повній мірі відчувати присутність поруч самого дорогого і улюбленого людини в житті! По-сімейному, і в цьому є своя принадність, адже це теж ненадовго, тому що…скоро нас стане троє, а може і четверо…так-так, я про діточок! Тільки не треба мене поки вітати з цим, поки рано, під «скоро» я мав на увазі рік-два 😉

Заради всіх тих моментів, які пережиті, тих, які ще належить пережити – варто ЖИТИ! За це я хочу сказати спасибі моїм батькам, мамі і татові, я за ними дуже сумую, ми вже майже рік не бачилися. Хочу сказати спасибі всім родичам, вони завжди мене підтримували. Хочу сказати спасибі улюбленої Катрусі, за те, що вона є, за те, що МИ любимо один одного, за те, що у нас 12 серпня весілля, за все, що нас чекає попереду! Дякую, лялю. Ще хочу сказати спасибі друзям, не важливо, де ви зараз, далеко чи близько, ви завжди мене виручали і допомагали мені. І вам, дорогі читачі, величезне спасибі за те, що ви відвідуєте мій блог, за те, що читаєте і коментуєте, ви – причина життя цього блогу, ви створюєте його своїми коментарями!

Всім-всім-всім уклін, я живу заради вас! І вибачте, якщо я кого-то колись образив – це не зі зла.

Буду радий всіх привітань і коментарям, пишіть, не соромтеся, навіть якщо ви тут вперше, я радий у себе в гостях!

З повагою, Олександр Алаєв