Добрий день, друзі. Сьогодні чергова п’ятниця і, отже, черговий звіт про хід мого марафону.
Сьогоднішній пост буде не більш ніж формальність, тому, що писати то і нічого про марафоні, але так як обіцяв тримати вас у курсі справи, то я не можу не викласти. Як зазвичай запалю зароблену суму і інші нудні цифри.

Але зате викладу пару веселих фотографій нашої з Катею прогулянки з 9 травня. Ну і, зрозуміло, фотографії салюту 😉 Я ж обіцяв…

На жаль, мушу визнати, що дана тиждень став вже дуже сумною для мене в роботі з GGL. Як я писав раніше, я витратив всі заявки, які міг висилати оптимізаторам, і тому ж давно сиджу тільки в очікуванні заявок з їх боку. Що поробиш, на майбутнє буду знати.

Отже, ось попередні звіти: Початок | День 7 | День 14

Ось і скріншот заробітку за 21 день.
Як видно, зароблено 14790 – 11914 = 2876р за цілий тиждень. Це провал!
Також на даний момент: Сплачено (112), На доопрацювання (1), Очікують індексації (2), Очікують перевірки (7)

Ось так ось. Більше нічого особливого не можу сказати, крім того, що завтра, 15 травня, мій ліміт заявок відновиться, і тоді буде веселіше.

Ах так, трохи не забув. Я трохи підняв ціни на майданчики. Вирішив перевірити чи є правда у виразі «краще менше, але дорожче» по відношенню до даної біржі.
тИЦ 100 PR 0 YaCa | 149 -> 160р.
тіц 50 PR 2 DMOZ | 129 -> 139р.
тіц 90 PR 0 YaCa DMOZ | 159 -> 169р.

І звичайно я не забув про нагородження за ретвіти, переможець буде оголошений трохи нижче. А ви можете так само зробити ретвіт і в наступному звіті я поставлю посилання в постовом на ваш блог.

А тепер трошки позитиву, давайте подивимося фотографії…

Повертаємося до переможця, постовий сьогодні знайшов блогера по імені Макс Кочетов: посилання на його блог знайти не вдалося, тільки твіттер — @MaLLBuRn. Зафоловте людини, йому буде приємно.

Ось і все на сьогодні. Мабуть, не буду вас більше мучити нудними звітами і буду їх робити не щотижня, а кожні 2 тижні, там і даних побільше накопичиться.

Бажаю всім вам успіхів, друзі мої. І вітаємо мене з подоланням кордону в 1к читачів =)

З повагою, Олександр Алаєв