Добрий день, друзі, сьогодні вирішив зробити черговий звіт про виконану роботу у ході марафону «В гонитві за Масвоок’и ом». З останнього звіту пройшло цілих 3 тижні, але нічого страшного, якби я продовжував писати звіти щотижня, то писати було б не про що, а тут побільшало новин. Давайте про все по порядку.

В черговий раз визнаю, що домогтися бажаних результатів не вдається, то одне, то інше заважає. Тим не менш, марафон у будь-якому випадку можна буде визнати успішним, так як навіть 50 тис. вистачить на покупку MacBook Pro молодшої конфігурації серед 15-дюймових моделей. А вже цю суму я повинен заробити, потім до неї додам ще, та куплю бажану старшу модель 😉 Підступний план, нічого не скажеш.

Тепер про один неприємний інцидент. Тиждень тому у мене в системі заблокували одну з майданчиків. Дехто з оптимізаторів виявився стукачем, йому не сподобалося те, що на сторінці, де я розмістив його постовий, були інші продажні посилання, при цьому кількість зовнішніх посилань на сторінці задовольняло його умов. В результаті він написав адміністрації, з мене відняли суму в розмірі сплаченого постового (зауважте, він спершу всі схвалив, а потім настукав адміністрації) і заблокували майданчик. Після листування виявилося, що при таких порушеннях (знайдені продажні посилання) тривалість блокування становить рівно 2 тижні, після чого майданчик автоматично буде розблокована (це мені ще належить перевірити). А майданчик ця, до речі кажучи, була найприбутковішою для мене, так що це серйозна втрата. Ну вистачить про погане, перейдемо до цифр.

Попередні звітні періоди ви зможете знайти тут:
Початок | День 7 | 14 | 21 День
Там же я писав про те, які майданчика беруть участь у системі, які на них ціни і т. д.

Отже, що ж ми маємо на даний момент.
Загальна зароблена сума 24032р. Мінус 14790р. зароблені за перші 21 день, виходить 9242р. зароблено за останні три тижні. Приблизно 3100р в тиждень. Не дуже вражає, але іншого немає.
При цьому: Сплачені (181), Очікують індексації (1), Нові (3).

Ще я помітив одну цікаву особливість у системі GoGetLinks, я б навіть назвав це глюком. Як відомо, на одній сторінці можна розміщувати тільки одне посилання. Але якщо трапилося так, що ми розмістили посилання, оптимізатор відправив на доопрацювання завдання, але його вимоги нам не сподобалися і ми видалили посилання на цій сторінці, а заявку скасували, то все одно ця сторінка для системи виявляється зайнята. Тобто, навіть враховуючи той факт, що жодних посилань на сторінці немає, вона стає непридатною для системи. Треба б сказати розробників про цю помилку.

Так само недавній ап тіц вставив палиці в колеса – на всіх проектах беруть участь в GGL тИЦ впав на 10, це зовсім небагато, але в одного проекту 50 -> 40 і тому ціни на цю площадку знизилися досить сильно. Якщо ви працювали в системі, то розумієте, про що йде мова.

Ви так само можете потрапити сюди, зробивши ретвіт запису, і наступного разу ви станете учасником розіграшу постового в черговому звіті про марафоні.

Мабуть і все, друзі. Я хотів би порадувати вас сьогодні чимось більш істотним, ніж звіт, але так як я запав, сиджу вдома і вболіваю, то розумних думок немає в голові, вистачило тільки на звіт. Але обіцяю, що наступний тиждень буде продуктивною!

Трохи не забув, хотів ще раз у вас попросити оцінити мій новий логотип. Ті, хто не бачив попередній запис, висловіть думку про те, що було запропоновано і про те, що зараз знаходиться в шапці. А ті, хто вже в курсі, прошу висловитися у відповідному пості про те, як я вписав новий логотип у шапку блогу. Я буду всім дуже вдячний за відгуки.

Удачі вам, дорогі читачі, і не хворійте, влітку це зовсім неприємно! Успіхів вам.

З повагою, Олександр Алаєв