Привіт, дорогі друзі! Сьогодні у мене і, сподіваюся, у вас великий день. Звідти ви вже всі зрозуміли – сьогодні нарешті настав той самий день – ми виходимо з бети і публічно запускаємо новий сервіс CheckTrust.ru!

Пам’ятаєте, в червні минулого року я опублікував пост про те, що з’явилася програма FastTrust? Це була дуже велика подія для мене – перший досвід комерційної розробки desktop-додатків. Це справа вистрелила, та ще як! Програма активно продається і донині. Звичайно, зупинятися на досягнутому не можна було, і восени минулого року було вирішено розробити онлайн-сервіс, заснований на тій же ідеї. Приблизно тоді ж неспішно почалася розробка. Багато цікавих і дуже непростих завдань, а іноді і серйозних проблем подстерегало нас на шляху, але ми впоралися!

Вперше я представив бета-версію CheckTrust в лютому цього року, рівно 4 місяці тому, коли виступав на конференції All In Top 2014 в Москві. Тоді я публічно заявив про існування сервісу, ми відкрили доступ до нього, і всі бажаючі могли ним скористатися, ставши бета-тестерами. З тих пір ми виконали величезну роботу, частина нових фішок ми викочували в бета-версії, а частина була прихована до сьогоднішнього дня, зрозуміло, найсмачніша частина 🙂 Сьогодні я розкрию всі карти!

Чергове велике і дуже важлива подія для мене – перший досвід комерційного запуску веб-сервісу. Я впевнений, що і цей новий досвід буде позитивним!

Сьогодні у нас на порядку денному: що таке сервіс ЧекТраст та його ключові особливості, відмінні риси від програми FastTrust, найближчі плани щодо розвитку і, звичайно, цвях програми – новенький iPhone 5s самому активному користувачеві! Поїхали…

CheckTrust.ru — що за сервіс такий та для чого він потрібен?

CheckTrust – це програма FastTrust, доступна з браузера з будь-якого пристрою без будь-якої прив’язки до обладнання. Ви зможете користуватися сервісом зі свого стаціонарного комп’ютера, ноутбука, планшета або телефону, а якщо захочете, то зі всіх пристроїв одночасно. Ніякої прив’язки до робочого місця.

В основі сервісу та ж логіка – парсинг корисних параметрів з багатьох джерел і їх подання до єдиної таблиці, а так само два ключових параметри, обчислюваних на базі зібраних даних – Траст й Спам (для нових користувачів я створив спеціальні сторінки: Що таке ТРАСТ? і Що таке СПАМ?). За рік існування програми і формули розрахунку ключових параметрів я і тисячі користувачів переконалися в їх ефективності. Відсіваючи погані беклинки на ваш сайт, можна легко позбутися фільтрів Google. Купуючи тільки якісні посилання, можна істотно оптимізувати свій бюджет і отримувати чудовий результат у вигляді зростання позицій і збільшення трафіку. Після ревізії існуючих кампаній в посилальних біржах, користувачам вдається скоротити щомісячні витрати в кілька разів, зберігши або навіть поліпшивши досягнутий результат. Новий сервіс CheckTrust увібрав в себе кращі риси програми і додав до них переваги та зручність веб-додатки.

Обов’язково зверніть увагу на міні-тур по системі. Хай там поки і мінімум інформації, але вона дозволить вам освоїтися.

Переваги CheckTrust.ru

Сервіс призначений так, щоб відбирати якісних донорів для покупки посилань, або для пошуку неякісних беклинков і відхилення їх через відповідний інструмент Google і подальше зняття фільтра (одного разу я писав про свою успішну боротьбу з фільтром Google Penguin). Але тепер вам не треба думати ні про які налаштуваннях, ключах, логіни і паролі, проксі-серверах, антикапчах та інших сторонніх платних сервісах – всі ці турботи ми взяли на себе. Все налаштовано і готове до роботи, а вам залишилося тільки додати свій список посилань для перевірки.

Вам необхідно лише зареєструватися і запам’ятати свій логін і пароль для доступу до сервісу з будь-якого пристрою. Особливо зручно стане веб-студіям, співробітники яких зможуть виконувати роботу із загального корпоративного облікового запису.

До речі, при реєстрації ми видаємо всім користувачам 500 перевірок абсолютно безкоштовно! Так що ви можете прямо зараз спробувати сервіс і переконатися в його крутості своїми руками і очима!

Ще одним плюсом є те, що все навантаження падає на наші сервера. Тепер проект будь-якого розміру вам по плечу – ви додали список посилань на перевірку, вимкнули комп’ютер і пішли гуляти. Повернулися через пару годин, а проект вже виконаний, і вам залишається лише обробити результати. Всі проекти та перевірки будуть зберігатися у вашому обліковому записі, а ви зможете з ними працювати в будь-який час.

То чого так довго чекали користувачі FastTrust – перевірка конкретних URL сторінок, така можливість реалізована в сервісі CheckTrust. Тепер можна збирати не тільки загальні дані по доменах сайтів, але і параметри конкретних сторінок, що є важливою перевагою при роботі з біржами орендних посилань. Сюди включені такі параметри, як кількість зовнішніх і внутрішніх посилань на досліджуваній сторінці, кількість символів тексту, індексація сторінок в Яндексі і Гуглі, а так само її траст і PR.

Тісна інтеграція з біржами посилань

Просто перевіркою списку посилань зараз складно здивувати. Як показує практика, Sape залишається найпопулярнішою біржею посилань, і ми ні в якому разі не могли випустити з уваги. Інтеграція в біржу посилань Sape – одна з тих речей, яка трохи відтягнула запуск, але без неї сервіс був би неповноцінним.

Щоб купити якісні посилання або перевірити вже розміщені, вам навіть не обов’язково заходити в саму біржу. Досить вказати доступ до вашого облікового запису, вибрати потрібний проект і тип посилань, а сервіс автоматично створить проект, і почнеться перевірка посилань. Після перевірки вам потрібно буде тільки вибрати необхідні дії над посиланнями.

Користувачі програми вже давно звикли до такої інтеграції і навряд чи погодяться працювати з біржами без тепер вже звичних параметрів Спам і Траст.

Біржа Sape була обрана як найбільш затребувана за нашою статистикою. Найближчим часом ми представимо вам інтеграцію з іншими біржами й агрегаторами.

Партнерська програма – заробіток або 90% знижка

Прекрасна новина, яка повинна порадувати власників сайтів і блогів – партнерська програма і гідну винагороду за залучення клієнтів. Раніше доводилося домовлятися з партнерами індивідуально, вести облік і вручну робити виплати. Тепер це в минулому – сьогодні я представляю вам повноцінну партнерську програму. З кожного нового користувача, зареєстрованого по вашій реферального посиланням і підписався на будь-який тариф, ви отримаєте 10% від усіх платежів. Тобто це як мінімум 100-300 рублів з першої оплати і стільки ж щомісяця, коли користувач буде продовжувати свою підписку.

Залучені користувачі фіксуватимуться у вашому обліковому записі у відповідному розділі, а всі відрахування будуть збиратися на гаманці в системі. Зароблені кошти можна буде вивести в будь-який момент або витратити на покупку будь-якої кількості лімітів за спеціальним тарифом для партнерів зі знижкою 90% (так-так, з нулями я не помилився)!

Новенький iPhone 5s у подарунок!

У зв’язку з запуском партнерської програми, ми хочемо, щоб працювати з нами було не тільки вигідно, але й приємно! Тому ми вирішили самому активному партнеру зробити дорогий і пам’ятний подарунок – Apple iPhone 5s («ес» як долар ;))!
Умови дуже прості – у нас є спеціальна сторінка з правилами і таблицею учасників. Якщо коротко, то для перемоги в змаганні вам необхідно більше всіх заробити на партнерській програмі. Так, ось така подвійна вигода – хто більше заробить, той отримає головний приз!

Я сподіваюся, що це посприяє швидкому старту сервісу, його розвитку та появи нових можливостей.

Плани і перспективи розвитку CheckTrust

Мабуть, це те саме, про що хочеться говорити і думати найбільше. У нас грандіозні плани, і мені дуже хочеться поділитися деякими з них з вами!

Ще з минулого року ми почали не тільки збирати, але і зберігати історію всіх зібраних параметрів. А значить, що в майбутньому для будь-якого параметра можна буде подивитися історію його зміни для кожного сайту з моменту його появи в нашій базі. Параметри набувають додаткову цінність, якщо їх розглядати в динаміці. Ми реалізуємо це у вигляді лінійних графіків. Буде дуже круто! Це дозволить вам підійти до відбору посилань ще більш ретельно та ефективно.

Я вже говорив раніше, що ми плануємо інтегрувати в систему ще близько десятка популярних бірж посилань і агрегаторів. Наприклад, FastTrust інтегрований на даний момент з 9 біржами, і мені хочеться побити цей рекорд в CheckTrust. Ваші побажання вітаються!

Абсолютно нова фішка, якою незабаром я зможу похвалитися – повна автоматизація роботи з біржами посилань. Вам не потрібно буде відвідувати ні акаунт у біржі посилань, ні навіть наш сервіс для щоденної роботи над посиланнями. І ось в чому сенс. Ви зможете налаштувати шаблон, який буде визначати алгоритм дій сервісу для перевірки та відбору посилань. Це означає, що CheckTrust щодня сам буде перевіряти посилання і здійснювати з ними необхідні дії. Агрегатори посилань, які всім нам знайомі, відбирають посилання по своїм закритим алгоритмом, при цьому заздалегідь знати, які вони посилання куплять неможливо, та й практика показує, що часто ці посилання погані. У CheckTrust ви самостійно зможете налаштувати взагалі будь-який параметр, задовольняючи яким посилання буде схвалена або «забракована».

Ви створите необхідну кількість шаблонів, прикладіть їх до біржам чи окремих проектів в біржах, а все інше сервіс зробить за вас! Таким чином можна автоматизувати роботу з усіма підключеними біржами. Ось він, агрегатор нового покоління – зібрати все в одному місці і керувати з єдиного інтерфейсу! Цієї можливості ще немає, але я вже їй пишаюся 🙂

І стандартно – з часом ми будемо підключати додаткові сервіси та парсити нові параметри. Якщо чого-то у нас немає, пропонуйте, не соромтеся!

Промо-коди для всіх і кожного!

Так як кожному нашому користувачеві ми не можемо подарувати по айфону, у нас є інші подарунки – це промо-коди, що дають різні бонуси.

Промо-код, що дає знижку 50% — CT29032F15. Кількість обмежена, всього 3 штуки!
Промо-код, що дає знижку 30% — CT62227739. Всього 5 штук.
Промо-код, що дає знижку 10% — CT923C4E0E. 10 штук.
Промо-код, що збільшує ліміти по підписці в 3 рази — CTB18D3627. Всього 3 штуки.
Промо-код, що збільшує ліміти по підписці в 2 рази — CT7AF69F96. Всього 5 штук.
Промо-код, що збільшує ліміти по підписці в 1,5 рази — CT424350B2. Всього 10 штуки.

Поясню: перша пачка промо-кодів зменшує вартість передплати на тарифний план, і ви отримуєте позначена кількість лімітів за зниженою ціною; друга пачка більш цікава – за колишньої вартості передплати ви отримуєте набагато більше лімітів. Вибирайте, що вам по душі і користуйтеся!

До речі, ви вже можете користуватися цими промо-кодами для залучення рефералів!

Якщо ви вирішили написати пост на блозі, зробити розсилку своїм передплатникам, запустити свій курс чи вебінар, де будете розповідати про сервіс CheckTrust.ru, обов’язково зв’яжіться зі мною, обговоримо створення індивідуальних промо-кодів для вас!

Все, не хочу більше вас відволікати від користування сервісом і вивчення його нових можливостей!

Я вас вітаю, і ви привітайте мене з цією чудовою подією!

PS Трохи не забув. Адже для користувачів FastTrust ми підготували спеціальну сторінку в особистому кабінеті, на якій ви зможете знайти посилання на найсвіжіший дистрибутив, а також свій персональний ключ доступу, необхідний для роботи програми.
Якщо ви є покупцем FastTrust, але не маєте аккаунта в CheckTrust, вам необхідно пройти процедуру реєстрації в сервісі, вказавши при цьому той самий e-mail, на який купували програму. Відбудеться інтеграція і ви отримаєте доступ до спеціального розділу, де зможете відслідковувати свій баланс підписок для програми.

З повагою, Олександр Алаєв