Управління своїми послідовниками і друзями в Twitter досить непросте завдання. Проте, ні для кого не секрет, що успіх та впливовість вашого Twitter-аккаунта прямо пропорційно залежать від активності вас і ваших послідовників. Я зрозумів, що ні дивлячись на кількість людей, за якими ви прямуєте, і які слідують за вами, набагато важливіше знати їхню активність.

Ось кілька факторів визначають вашу впливовість в Твіттері:
— Активність ваших послідовників.
— Роблять вони ретвіти ваших записів
— Чи Часто оновлюються стрічки послідовників і хороші у них самих послідовники
— Додають вас у відповідь люди, яких ви додали в свою стрічку і т. д.

Використовуючи тільки стандартні засоби Twitter дуже складно управляти стрічкою друзів. Але є кілька цікавих веб-додатків, які я знайшов і які виявилися дуже корисними. Сподіваюся, і вам вони сподобаються і виявляться корисними.

1. MyCleenr — видалення неактивних аккаунтів з вашого списку друзів (БІЛЬШЕ НЕ ІСНУЄ)

Корисна утиліта, яка допоможе вам видалити людей за якими ви прямуєте і які тривалий час не активні. Дані для відбору засновані на тому, коли було останнє оновлення акаунта.

Зараз на домені висить повідомлення з рекомендацією сервісу Refollow.

2. WhoFollowsWhom — складання загального списку друзів між декількома акаунтами

Це взагалі класна штука. Якщо ви знаєте хоча б двох осіб із спільними інтересами, то сервіс з легкістю становитиме загальний список фоловерів між цими записами. Таким чином, можна обчислити прихований загальний коло спілкування. Раджу використовувати мінімум 5 осіб, тоді дані будуть супер точними. Дуже ефективна штука! WhoFollowsWhom

3. twitTangle — Сортування друзів і послідовників з допомогою груп (БІЛЬШЕ НЕ ІСНУЄ)

Ця утиліта дозволяє присвоїти вашим друзям групи і потім відфільтрувати їх за часу останнього оновлення. Так само ви можете створити власні групи і робити сортування всередині них. Дуже зручна і ефективна штука, але трохи складна у використанні.

4. Untweeps — Видалення зі списку людей, які не оновлювалися протягом Х днів

Одна з кращих утиліт з усього списку. Сервіс дозволяє знайти людей з вашого списку, які вже не оновлювалися протягом певної кількості днів (кількість ви самі визначаєте) і видалити їх автоматично. Дуже корисна утиліта для тих, хто хоче підтримувати список своїх друзів «живим». Untweeps

5. Tweet Rank – дізнайтеся, яка з ваших нотаток зробила вас популярним, а яка все зіпсувала (БІЛЬШЕ НЕ ІСНУЄ)

Один з сервісів який допомагає відслідковувати динаміку передплатників.
Особисто я хочу знати який саме твіт приніс мені популярність, а після якого люди почали від мене відписуватися. Ефективний інструмент для того, щоб дізнатися, що очікують від вас ваші читачі, а чого немає. Сервіс Німецький, але навіть інтуїтивно можна розібратися. Якщо туго, то спеціально є чарівна кнопочка перемикання на English.

6. Retweetrank — обчислюємо ефективність своїх нотаток

Я впевнений, що ReTweets допомагає досить точно обчислити популярність ваших нотаток. Сервіс показує всю історію ретвітів ваших записів іншими користувачами і на підставі цих даних обчислюється ефективність у відсотках. Хоча алгоритм підрахунку абсолютно неясний, але сервіс веселий і корисний! Retweetrank

7. Friendorfollow – обчислюємо, хто за ким слід

Досить проста штука, дозволяє дізнатися, хто йде за вами, за ким ви прямуєте і взаємно це. Показує число друзів (це взаємно, це по любові), фанатів (хто слідує за вами, не взаємно) і фоловерів (за ким прямуєте ви, не взаємно). Але я використовую цей сервіс не зовсім за призначенням. Я знаходжу «потужних» користувачів зі схожими інтересами і дивлюся, хто робить їм ретвіти. Так само дивлюся, хто за такими людьми слід і звідки вони беруться. Берете логін потужного користувача, вводьте і отримуєте все як на долоні! Також зручно, що можна сортувати списки за різними критеріями. Так що якщо ви вирішили обзавестися дорогоцінними контактами, цей сервіс саме для вас! Friendorfollow

8. TwtrFrnd — знаходимо спільні контакти для двох акаунтів

Якщо ви не впевнені, додати когось в друзі чи ні, просто скористайтеся цим сервісом. З допомогою нього легко дізнатися про інтереси людини. TwtrFrnd

9. Mr.Tweet — знаходимо друзів за інтересами (БІЛЬШЕ НЕ ІСНУЄ)

Як я говорив вище, хороше життя в Твіттері тісно переплетена з вашими послідовниками і спілкуванні з самими активними та цікавими з них. І Містер Твіт один з тих сервісів, який дозволяє підтримувати з друзями контакт. Я маю на увазі, що сервіс дуже легко дозволяє це робити. Сервіс демонструє цікаві вам профілі користувачів і їх статистику, типу, наскільки людина активна, відповідає на ваші твіти, робить ретвіти і т. д.

10. Tweepular – самий універсальний інструмент! (БІЛЬШЕ НЕ ІСНУЄ)

Це найкращий інструмент з усіх представлених вище. Він вміє все, що тільки можна уявити і навіть те, що уявити не можна! Спробувавши його, ви відмовитеся від всіх інших сервісів в нього користь!

А чому ви відмовитеся або не відмовитеся від інших сервісів, я б хотів почути від вас, дорогі читачі, в коментарях! Поділіться думками!

№10 часто недоступний, не панікуйте, це тимчасове явище.

Натхнення почерпнув тут:

Джерело: Мані Карфик є SEO-консультантом з Індії і веде блог про SEO, соціальних медіа та онлайн-маркетингу. Його практичні поради ви з легкістю зможете застосувати і для ваших сайтів.
Джерело: 10 Twitter tools to effectively manage your followers.

Користуйтеся на здоров’я! Я впевнений, вам стане в нагоді цей список. Чекаю подяк у вигляді ретвіти.

З повагою, Олександр Алаєв