Привіт, усім, а особливий привіт чоловічої аудиторії! Вітаю з 23 лютого на вас. Сподіваюся, вас привітали і зробили це незвично і класно?! Мене так! І це реально круто! Я вже про це написав у своєму Твіттері (до речі, приєднуйтесь, хто ще цього не зробив), але вирішив, що це варте того, щоб бути опублікованими на блозі, так-так.

Спочатку, коли я тільки збирався заходити в офіс, в коридорі мене зустріла знімальна група. Ага! Режисер, гример, асистенти і т. д. Зрозуміло, що все це бутафорія, але це було класно, все як треба: костюми, камера, фотоапарати, ролі, образи і навіть ця штучка, ну якій плескають перед камерою і на ній написаний номер дубля! Я був у ролі ботаніка, я вимовив відведений мені монолог, зіграв на камеру. Це було весело. Мені подарували квиток на три сеанси кіно, яке проходило в конференц-залі. Я сходив на один сеанс, все як треба – попкорн, холодна кола, правда, окуляри не знадобилися, дивилися в 2D.

А поки я дивився кіно, в офісі, мабуть, відбувалося найцікавіше. Що там було я не знаю, але зате я покажу вам результат творіння нашої прекрасної половини колективу! Ось він:

Супер, правда! От і я так вважаю!

А ще дівчата ходять з прикольними значками, на яких… Хто, ви думаєте, що на них зображено? Звичайно ж Я! Там мій портрет і ще дуже приємні слова, в дусі «Ти кльовий», «Ми тебе любимо і цінуємо», «Ти найкращий» і т. д.

Ще багато всього класного було, прям в такій метушні і згадати не можу 🙁

І, мені здається, це ще не кінець, ще ж півдня попереду!

БЛІН! Я люблю свою роботу!!! У мене ще не було такого класного свята ні на одній роботі! СКБ Контур, спасибі тобі!

Поки що все, думаю до вечора ще що-небудь додасться. Ще раз всіх мужиків з чудовим днем 23 лютого!

UPD (через годину) Як я і припускав, все тільки починалося…

На моє щастя, я був дійсно правий! Продовження банкету відбулося. Мене привітали ще раз. І це було ще крутіше!

Мені надарували купу подарунків! І як же я за них буду тримати відповідь 8 березня?! Є ідеї? Ну так про що це я… Дівчата мені подарували DVD зі своїми улюбленими фільмами. Так, тепер я знаю, що ми з Катюшкой будемо весь день займатися – дивитися фільми, гарні фільми!

А ще мені подарували настільну гру – «CLUEDO». Це типу детективна історія, кажуть, там близько 500 різних кінцівок гри! Тримайтеся наші гості, скоро спробуємо це диво!

Ось фотка подарунків:

Це неймовірно, свято нового року тьмяніє у порівнянні з сьогоднішнім привітанням! Уххх!

Я вам всім щиро бажаю пережити те, що пережив сьогодні я!

З повагою, Олександр Алаєв