Колеги по цеху, привіт всім і зі святом! Особисто я буду відзначати це свято другий раз (якщо пам’ятаєте, я вітав всіх і в минулому році), і, як на зло, історія з поганою погодою повторюється, знову дощ за прогнозами. Але ж це не привід скасовувати святкування.

Я знову не знаю, що можна сказати в цьому пості, знову буду з пальця висмоктувати що-небудь 😉

Минулого разу я говорив, що з 2006 року почав займатися клієнтським seo, до ювілею це не дотягувало, а в цьому році дотягла – 5 років вже! А взагалі я займаюсь seo ніби вже 6 років, а сайтостроительством, мабуть, цілих 7! Жах, відчуваю себе старим.

Сумно, але факт – відвідуваність мого блогу не збільшилася за цілий рік, так і залишається на рівні 300-400 відвідувачів на добу. Але зате я знаю, що все це зацікавлені люди, якість моєї аудиторії покращився, теж факт!

А взагалі багато що за цей рік змінилося — будинок, робота, мізки і ще багато чого.

Все, набридло висмоктувати з пальця всяку нісенітницю! Хочу ще раз всіх вас привітати, друзі. Я ось тут сокирою на коліні за 10 хвилин віршик накидав. Тільки цур какашками в мене не кидатися =)

Вітаю всіх з днем seo!
В цей чудовий літній день
Всіх друзів кличте сміливо,
Забудьте слово лінь

Шашлики — святе діло!
Пиво, горілка та коньяк…
Розслабляйте своє тіло,
Нехай в голові панує бардак

Ну а завтра, що поробиш,
Що не варить голова,
Але зате вам круто було
У День seo’шного праці!

PS Інфографіка торішнього поста про день seo. Слова на картинці можна читати в якому завгодно напрямку і виходить веселуха 😉

З повагою, Олександр Алаєв