Дорогі друзі, читачі і просто вебмастера, вітаю вас з одним із самих чудових днів у році. Чому він такий чудовий я вже сказав в заголовку, і це правда. А хто не вірить, переконайтеся самі: 28 травня на wiki. Так що нікого не обдурив, все чистісінька правда. А те, що це не офіційне свято аж ніяк не робить його збитковим порівняно з іншими професійними святами.

В Росії свято відзначається, наскільки я знаю, з 2006 року (до речі, як раз в цьому році я почав займатися клієнтським seo), так що хоч і не ювілей, але вже термін!

Ось як-то навіть і не знаю, що ще написати пост, привітав вас, пару рядків історії додав, що ще?

Так мабуть розповім що-небудь.
Про свято я дізнався лише в цьому році, зовсім недавно, але вже відчуваю гордість за те, що у нас, ѕеошников, свято є. Приємно ж?

Сьогодні збиралися з хлопцями з нашого міста (Єкатеринбург) піти шашлички зробити. Тільки от погода підводить, дощ-гроза сьогодні 🙁 Ще не вирішили що будемо робити. До речі, хто з Екб — зв’яжіться зі мною, разом відсвяткуємо.

Так само не можу не похвалитися своїми досягненнями і особистими рекордами. Подарунок мені до свята, мабуть.

Вчора, 27 травня, цей мій блог відвідали рівне 600 (!) чоловік! А за останні 24 години – 642 людини! Це дуже круто, тому що блогу навіть півроку ще немає!

Вчора ж я написав величезний пост «Експерти Google відповідають на питання ЅЕОшников», на даний момент він є самим великим постом на блозі. Це він привернув стільки народу, значить, не даремно я писав його цілих два дні! Хто ще не прочитав і не зробив ретвіт, не втрачайте час – зробіть це!

Ось так. Настрій позитивний, життя прекрасне! Зі святом, дорогі друзі! Нехай удача сприяє вам у всіх справах, а сайти рухаються до першої десятки і потім міцно там сидять! УРА!

Зробіть ретвіт — привітайте своїх фоловерів у Твіттері!

З повагою, Олександр Алаєв