Привіт, друзі. Щось раптом в голову прийшла цікава думка створити інфографіку на тему Сапи. Не знаю наскільки «инфографично» вийшло, але мені здається прикольно і дуже навіть зрозуміло, оцінювати вам. Кодова назва – «Сапо-цветик-семицветик» 😉

Алгоритм отримання якісної посилання в Sape за 7 кроків

Для виконання алгоритму нам знадобиться відомий плагін Wink’а «Вебмастер Sape».

 • Фільтр Cn – перевірка кількості сторінок в індексі, потрібен для миттєвого відсіву майданчиків перебувають під фільтрами Яндекса і Google, а саме АГС (Яндекс) та бан (Яндекс + Google).
  Налаштування:
 • Фільтр LF – контроль URL сторінок, потрібен для миттєвого відсіву сторінок форумів, коментарів, технічних сторінок і т. д.
  Налаштування:
 • Фільтр ВС – перевірка кількості зовнішніх (внутрішніх) посилань і тексту на сторінці, потрібен для відсіву неякісних сторінок.
  Налаштування:
 • Фільтр YP (YAP) – перевірка проіндексованості сторінок в Яндексі, потрібен для відсіву непроиндексированных сторінок.
  Налаштування:
 • Фільтр GC – перевірка проіндексованості сторінок в Google, потрібен для відсіву напроиндексированных сторінок.
  Налаштування:
 • Фільтр T – аналіз трафіку сайту, потрібен для відсіву сателітів і зафильтрованных сайтів.
  Налаштування:
 • Фільтри YL (YAL) + GL – перевірка проіндексованості посилань в Яндексі та Google, потрібен для скасування (і іноді занесення в ГБЛ) неиндексируемых тривалий час посилань. Такі посилання просто «зжирають» гроші.
  Налаштування: налаштування вказані в пункті 4.
 • Сюди можна додати і восьмий крок, а точніше наслідок попередніх кроків — профіт! 😉

  Подробиці по кожному з фільтрів ви зможете знайти в спеціальному розділі мого блогу, посвещенном біржі Sape. Публікації там трохи застаріли (тоді актуальна версія плагіна була 1.32, а зараз 2.10.5), але настройки і сенс мало змінилися з тих часів.

  Ну ось приблизно такий алгоритм відбору посилань варто використовувати, щоб максимально ефективно витрачати бюджет і отримувати хороший ефект.

  У мене часто запитують, як я налаштовую плагін та фільтри для роботи в Sape, ось я і вирішив поділитися своїми напрацюваннями. Всі дані, на підставі яких я налаштовую плагін, отримані дослідним шляхом за останні кілька років.

  Тепер я готовий відповісти на всі ваші запитання в коментарях. Дякую за увагу.

  З повагою, Олександр Алаєв