Привіт, друзі. Ще нічого я не написав для вас в цьому році, хоча дуже хотілося. Але сьогодні я пропоную не почитати мене, а познайомитися і поспілкуватися особисто. Так-так, зовсім скоро я прилечу до Москви, де 12-13 лютого проходитиме третя за рахунком конференція All in Top Conf 2014. Ще влітку минулого року я собі запланував, що обов’язково поїду, остаточне рішення я прийняв буквально днями, і тепер вже абсолютно точно я буду!

Спочатку я планував відвідати конф в якості гостя, послухати, подивитися, поспілкуватися з друзями, познайомитися з новими… Але практично насильно Вася вписав мене доповідачем (розмови про це йшли дуже давно, але я все відмазувався), так що я буду ще й виступати з невеликою доповіддю. Васі все-таки спасибі, що без моєї згоди мене вписав, а то я б сам не зважився, а тут такий досвід отримаю!

Коротше, приходьте послухати, подивитися, познайомитися, поспілкуватися і т. д. Я буду радий!

Я не міг ніяк залишити вас без бонусу, хлопці.
При оплаті повідомте промо-код «alaev» дає знижку в розмірі 2000 р. на відвідування конференції.
Так що якщо ви вирішили відвідати цей захід, але ще не купили квиток, застосуйте промо-код 🙂

Взагалі я прилітаю в «нерезиновую» вдень 11 лютого, так що буде трохи вільного часу. Буде чудово, якщо б хтось мене зустрів в Шереметьєво і проводив до Ізмайлово! В обмін на палево тим, звичайно 🙂

Що стосується доповідей конференції, то програму ви можете побачити тут і помітити, що я буду відкривати другий день (13 лютого) з доповіддю про порівняння метрик відомих seo-сервісів. Розповім про сервіси ahrefs.com, linkpad.ru, majesticseo.com, moz.com, про їх ключові метрики, про плюси і мінуси. Порівняння та огляд на прикладі розбору посилальної бази з біржі gogetlinks.net. Це цікаво, чи не так?

На додаток до всього можу порекомендувати прочитати нашу бесіду з організатором All in Top Conf, тобто з Васею, зрозуміло.

Обіцяю викласти сюди мою презентацію відразу після закінчення конференції, а організатори обіцяють викласти відео, але, на жаль, не раніше, ніж через 3 місяці після конфы.

Ось як-то так, хлопці. Не знаю, що вам ще розповісти. Мені дуже соромно, що я не публікую практичні пости в блог останнім часом, хоча ви їх дуже чекаєте. Соромно, що навіть на коментарі колись відповісти. Хочеться все встигати, але не виходить. Але у мене є виправдання – ми тут дещо супер цікаво готуємо для всіх… І я хочу про це сказати в кінці доповіді, скажімо так, це буде дебют! Створив інтригу 🙂

Спасибі за увагу, друзі. І до зустрічі!

UPD. Конференція закінчилася минулого тижня, відразу скажу, що все пройшло дуже успішно і цікаво!
Був дуже радий познайомитися з новими людьми і побачитися зі старими товаришами. Та й взагалі маса позитивних емоцій!
Мені самому мій виступ сподобався, а значить буду виступати з доповідями і далі, і вже є запрошення на кілька конференцій, так що якщо не були на конфе в цей раз, зможете мене послухати в недалекому майбутньому 🙂

Як і обіцяв — моя презентація нижче (або ж на slideshare.net):

З повагою, Олександр Алаєв