Здрям, друзі! У мене сьогодні свято, навіть подвійний, а може навіть і більше. Як зрозуміло з заголовка, моєму блогу сьогодні рівно 1 рік. Я сам визначив цю дату народження блогу, тому що саме 14 січня 2010 року був написаний перший осмислений пост в блозі «Покупка посилань в Sape. Або як це роблю я». Так само сьогодні виповнюється рівно 5 років іншій моїм проектом (www.winterlife.ru), на жаль я його запустив і не оновлюю зовсім, треба зібратися з силами і вивести його на новий рівень. А ще 12 числа у нас з Катею (у неї теж є блог — Alaeva.info) була дата – 5 місяців з дня весілля (всередині є фото). Одним словом купа приводів, і, якщо постаратися, можна знайти ще парочку 😉

Отже, про що ж я хотів поговорити, напевно, про моєму блозі, про досягнення, про користь і інших цікавих речах.

Почнемо з того, що блозі я створив як експеримент під кодовою назвою «Інші можуть, значить і я можу!» (чесно кажучи, тільки що це написав). Але головна причина була в тому, що в моїй голові накопичилася купа корисних думок і тез про SEO і вони вже почали там губитися, виштовхувати новими думками. Адже мозок він як горище, там зберігаються потрібні і непотрібні думки, але горище не гумовий і щоб туди щось покласти, треба щось викинути. Просто так викинути шкода, а що робити. Довелося викидати…на сторінки блогу 😉 Це моя записна книжка, а заодно і можливість для читачів подивитися на частину речей з мого горища. Хтось ішов мимо, хоп, дивиться, речі валяються, озирнувся, немає навколо нікого, оцінив річ: «Хм…интересненько. Хороша річ, візьму собі», ну і забрав і поклав у свій горище! А найголовніше, що речі, з горища мого викинуті, нескінченні, кожен з вас може підійти оцінити і забрати тільки те, що дійсно потрібно саме вам.

Фіга, я казку написав, мені навіть сподобалося. Продовжу, мабуть, в тому ж дусі…

Давайте сьогодні будемо називати блог звалищем, а мій мозок горищем з якого вивалюються різні речі, які і утворюють цю звалище. Що ж моя звалище не так і погано, в день її відвідують понад 300 бомжів (сподіваюся, ви не ображаєтеся, дорогі читачі, що я вас так назвав сьогодні) і виразно щось з собою забирають. А коли з горища випадає чергова штуковина, то бомжів набігає набагато більше, штук 400-500. Ну це вже досягнення, я вважаю це хорошим результатом своєї діяльності протягом року!

Ага, згадав, про мою звалищі знають і пишуть. Ось, наприклад, знайшов на сусідній смітнику кілька свіженьких нотаток:

10 найбільш корисних блогів 2010 року
На 10 місце потрапив Блог Алаичъ’a, в якому періодично з’являються дуже цікаві статті по seo. Автор нечасто публікує нові пости, але вони максимально цікавими та корисними для читачів, тому блог в короткі терміни зібрав свою аудиторію, більшість з якої дуже активно в коментарях.
Джерело: http://smolive.ru/10-samyih-poleznyih-blogov-2010-goda/

Цікаве у блогах перед Новим роком
Природно, одним з найбільш популярних форматів серед блогерів зараз є підведення підсумків 2010 року та статті про плани на 2011 рік. Відзначився такою статтею і один з популярних новачків в блоггинге за рік, що минає — Алаич.
Всього за рік блогер і фотограф досяг непоганих успіхів у розвитку своїх особистих проектів і зміг привернути увагу чималої кількості читачів. Ті, кому цікаво, як саме він це зробив, можуть прочитати про це в першоджерелі.
Джерело: http://clx.ru/node/974

Це, звичайно, не все, є ще кілька постів у різних звалищах зі збіркою кращих публікацій у 2010 році, в яких АлаичЪ теж рахується. У загальному і цілому це дуже приємно, це означає, що я зміг вплинути на цей світ, зробити його кращим і чистішим! Хм…як це звалище може зробити світ чистішим? У мене сьогодні все може!

А ще на моїй звалищі прописалися на основі постійно 1343 бомжа (якщо лічильник жителів справа не бреше). А сама звалище прописалася в ТОП 1000 найпопулярніших звалищ рунета (лічильник зверху показує позицію під номером 850).

Обіцяв розповісти про користь. Я спочатку не планував якось монетизувати цей проект (іноді підвертають халтурки за розміщення постових раз в 2 місяці) і буду дотримуватися цієї позиції в подальшому. Ага, все ти брешеш, шайтанама! — скажуть окаті, — а як же Яндекс.Директ праворуч і внизу? Експеримент – відповім я. Завжди думав, що seo + контекст це дуже прибутково, от і намагаюся з’ясувати це на власній шкурі.

Для мене основна мета блогу – це моральне задоволення, я пишу, щоб приносити користь іншим людям і просто чути «спасибі» у відповідь. Ось заради чого варто вести блог. А ще невелика компенсація за працю – можна по бартеру отримувати дуже корисні штучки, будь то різні програми або доступи до платних сервісів. Тільки за останні два дні отримав дві привабливі пропозиції поштою.

Ще згадав момент – черговий проект acerfans.ru побив рекордну позначку – 20 000 відвідувачів на добу! Чудовий результат при тому, що просування проекту не вкладено ні копійки грошей, все тільки завдяки професіоналам.

І наостанок, я не буду ставити собі ніяких цілей, я їх вже поставив і вони глобальні і не обмежуються блогом або якимось конкретним ресурсом.

Я хочу побажати всім моїм читачам, щоб вони могли з гордістю писати про свої досягнення і результати, щоб могли радіти і отримувати від цього тільки позитивні емоції. І щоб ваш горище був повний корисних речей, щоб вони періодично потрапляли на вашу звалище і радували приходять бомжиків! Хлопці, давайте робити цей світ яскравіше, цікавіше і чистіше!

Спасибі за увагу. І для підняття настрою кілька фотографій мене. Спасибі моїй улюбленій Катюшке за ці чудові знімки:

З повагою, Олександр Алаєв