Доброю п’ятниці, друзі! Не збираюся вас сьогодні вантажити знаннями (хоча ви, напевно, вже скучили за моїм постам), а хочу подарувати вам порцію позитиву і чудового настрою. Ви, напевно, вже чули про щорічний конкурс «Дівчина Блогера», а може бути навіть і бачили мій минулорічний пост «Кохана дружина і конкурс на найкраще фото супутниці блогера». Ну так от ми з Катюшкой будемо вдруге брати участь у цій заварушки 😉 В минулий раз ми виграли приз глядацьких симпатій на forum.searchengines, але подарункову футболку так і не отримали, але не з вини організаторів, а за моєю недолугості, але я впевнений, що Катя мене пробачила за цю помилку.

Загалом, на цей раз конкурс не обмежився тільки можливістю позырить фотографії дівчат блогерів, але ще й з’явилася нова номінація, в якій пропонується написати історію любові-моркви. Зрозуміло, ми не могли залишити це так, а тому приймаємо участь у всіх номінаціях конкурсу.

Але саме класне в усьому цьому те, що цей пост написала моя улюблена Катюша, це вперше на моєму блозі таке щастя 😉 Так що я вам не рекомендую, а просто настійно раджу прочитати цю чудову love story…

…Був звичайний для того часу галасливий вечір у непоказній кафешці, в якій збиралися великими компаніями місцеві «зірки», музиканти і просто любителі випити кави чи чогось міцнішого. Загалом заклад не з найприємніших. Ми з Сашею не були знайомі, хіба що заочно, але завдяки спільним друзям опинилися за одним столиком.

За кілька тижнів до нашої зустрічі я зареклася заводити серйозні відносини в найближчі пару років і присвятити час собі і мистецтва фотографії. Однак, як кажуть, не зарікайтеся!

І ми говорили і говорили… словами не описати мій захват від Сашиного інтелекту, вихованості, інтелігентності, як же я була рада відчувати себе дурною вперше за весь час! А час роботи кафе закінчувалося, і наші бесіди ми продовжили у мене на балконі.

Ах, я закохалася як дівчисько!!! І, як в кожній історії було своє велике, тяжке, вагоме «АЛЕ». Моїм «але» були Сашині плани на переїзд в Єкатеринбург, в найближчі пару місяців (нагадаю, ми з Сашею жили в Іркутську). Звичайно, як людина, я була дуже рада таким планам, адже велике місто дає великі можливості, тим більше в тій сфері діяльності, якою Саша і хотів займатися, але як дівчина, що зустріла чоловіка своєї мрії, я була свідомо нещасна від такого розвитку подій, тому вирішила притримати коней і не квапити події.

Між тим залишалося два тижні до Сашиного «пробного» від’їзду в Єкатеринбург, щоб знайти там роботу і повернутися за своїми речами. Ми бачилися щодня, і з кожною хвилиною я переконувалася в його необхідності для мене, а думка про швидку втрату знову знайденої надії жахала і збивала з ніг…

На ранок, перед урочистим отриманням диплома, Сашко поставив мені такий довгоочікуваний, але в той же час такий страшний питання: «Поїдеш зі мною?». Так, так, так, так…з тобою хоч на край світу!!!

Я навіть не обмірковувала, я була впевнена у своїй відповіді, тому що я знала, що це те, чого я все життя чекала, і, втративши свою любов, своє щастя, ніколи не зможу собі цього пробачити.

Залишалася тиждень до Сашиного від’їзду. Як раз був мій день народження, який ми провели разом з нашими друзями в горах Монголії!

Далі поїзд, місяць очікування як рік, не менше… Батьки і друзі не вірили у серйозність наших намірів, але, за що всім велике спасибі, так за те, що не заважали. Саме по смс Єкатеринбург-Іркутськ, сталися перші визнання в любові, як би не було банально, але сил терпіти до дня зустрічі не було, а так хотілося кричати про свої почуття!!!

Саша, звичайно ж, без зусиль знайшов роботу, і повернувся в Іркутськ, за мною!

Сльози щастя, улюблені батьки, їхні очі, наші друзі, знайомі, робота, місто, кар’єра фотографа, все наше минуле залишилося позаду. Пейзажі за вікном поїзда повільно змінювалися на уральські. У нас були тільки ми і вісім сумок з речами. І це велике щастя!

Через деякий час, ми вже шаркали підошвами по осіннім затишними вулицями поки ще чужого, але вже нашого міста. Міста, в якому починається новий етап нашої історії!

Час відразу закрутило нас у вихорі теплих сімейних відносин, ніби так було завжди, просто до цього, ми, де 20 років блукали. Кожен день починався в обіймах коханого чоловіка і в них же і закінчувався. Про що ще може мріяти жінка? Я щодня з великою любов’ю проводжала сніданками і зустрічала гарячим вечерею, чоловіка, від теплих рук якого я сходжу з розуму по сей день.

Через сім місяців після нашого переїзду, тихим весняним ввечері, у келиху шампанського я виявила колечко. Здивованими очима і наповненими сльозами я глянула на Сашка, він посміхався…

Через півроку ми святкували пишне весілля. Спасибі всім хто був поруч з нами в той день, розділив з нами щастя і серпневу негоду! Спасибі моїм батькам, що не засумнівалися в моєму рішенні, у мого чоловіка, в нашому майбутньому! Спасибі батькам Саші, за те, що прийняли мене як свою!

За рік офіційною сімейного життя наші почуття стали ще міцнішими! А за 2,5 роки в наших відносинах, так само, як і в перші дні присутня романтика, ніжність, повагу один до одного, а ось дитячого дуріння стало ще більше, з кожним днем все міцніше і міцніше стає наше єдине ціле!

Але на цьому наша історія кохання не закінчується, далі я ношу під серцем!!! Плід нашої любові, наша вже гаряче улюблена донечка з’явиться на світ в новорічні свята і стане самим головним подарунком і досягненням для нас!!!

Хто б що не говорив… гроші, кар’єра, матеріальні цінності, все мізерно, коли тобі не з ким поділитися сумом або розділити хвилини радості. Любов збагачує людину духовно і дає можливість реалізовувати себе в іншому. Любіть один одного, цінуйте кожну мить, проведений разом, немає нічого важливіше!

10.11.2011 Невеликий апдейт запису. Сьогодні останній день прийому заявок на конкурс, але це нічого не значить, просто ми вирішили викласти ще кілька чудових фотографій.
Я впевнений, що ви нічого прекраснішого ще не бачили! А фото з айпадом хоч на головну сторінку apple.com вішай 😉

PS до Речі, я в одному зі своїх постів теж розповідав про те, як ми познайомилися і все таке. Але це був погляд з мого боку.

PPS Даний пост опублікований в рамках конкурсу «Дівчина Блогера 2011!» від Ленара Амірханова спільно з системою розкрутки сайтів WebEffector.ru! За що їм величезне спасибі.

З повагою, Олександр Алаєв