Сьогодні я вирішив розповісти вам про мій експеримент по впливу покупки посилань з морд на зростання тіц сайту. Взагалі цей експеримент не був метою, просто клієнт знахабнів і стиснув терміни в край взагалі. У мене таке вже було, коли просував новорічні запити а терміни сильно тиснули й довелося купувати посилання з морд, для якнайшвидшого індексації, і треба сказати, це дало ефект, але тоді було не до того, щоб стежити за зростанням пузомерок. Але сьогодні я вирішив що це треба обов’язково зробити. Експеримент це завжди добре!

Давно ходять чутки, факти і докази того, що купівлею найдешевших морд можна нарощувати тіц до великих висот. Ну ось я і вирішив перевірити це сам. Це буде вже 100% вірна інформація, якою надалі я зможу оперувати. Отже, які у нас цілі: дізнатися як швидко дають тіц морди (простіше кажучи на скільки апів затягнеться зростання); скільки морд дає скільки тіц, які витрати та інші дрібні деталі. Треба сказати, що цей експеримент може затягнутися надовго, як мінімум на 2 апа, щоб отримати більш точну інформацію. Та й заодно я буду в проміжних звітах повідомляти вам про зростання позицій. Минулого разу запити дуже спритно поповзли в топ при кожному апі видачі. Давайте завершувати передісторію і переходити до польових випробувань.

Відразу ж скажу, що сайт вже просувався, але посиланнями не з морд, а посиланнями 2-го і 3-го рівнів. На момент початку покупки морд, а це 08.02.2010, було куплено вже 2500 посилань. На цей же момент у сайту тіц 80. Останній ап тіц 28.01.2010. Тобто трохи більше 10 днів тому від початку експерименту. Будемо тримати це в голові. Сьогодні на сайт куплено вже 2710 посилань, приблизно за 50 морд у день закуповується. І ось з якого фільтру:

Як бачите, я купую не найгірші посилання. Не більше 5 зовнішніх, що для сайтів такого рівня рідкість, але такі сайти ще є. Так само обмеження за віком, домен старше 500 днів. Так само регіон — Росія, це буде більш ефективно для просування по запитам, адже мета у мене – просування, а не нарощування пузомерок. До речі, серед покупних морд за таку ціну (20 р)) потрапляє дуже багато сайтів під агс, варто їх відразу відсівати з допомогою фільтра G10. Якщо не зрозуміли, про яке фільтрі йде мова, прочитайте терміново про плагіні та його налаштування.

По суті щось більше написати поки не можу, але хочу зробити замітки:
Початок експерименту: 08.02.2010
Посилань на початок експерименту: 2500
тіц на початок експерименту: 80
Останній апдейт тіц: 28.01.2010
Закуповуємо морд у день: 50
Наступний апдейт приблизно: початок березня 2010
До слудующему апдейту буде куплено посилання з морд: 1000-1500

Ось така невеличка публікація сьогодні. Будь ласка, залишайте коментарі, пропозиції, поправки і побажання. Може ви самі проводили такий експеримент? І звичайно підписуйтесь на оновлення блогу, я буду підбивати проміжні результати.

Проміжні результати експерименту:
UPD 19.02.2010: Підсумки експерименту з нарощування тіц мордами. Частина 1

З повагою, Олександр Алаєв