Ну що ж, сьогодні, нарешті, проиндексиовались нові тексти, які були розміщені на клієнтських сайтах. Про своїх думках і початку експерименту я писав в цьому пості. Результати, м’яко кажучи ввели мене в замішання. Дивіться самі.

Рис. 1

Рис. 2

Рис. 3

Малюнок 1. Від мега-онучі з шаленим кількістю ключевіков і неймовірною заспамленностью залишився невеликий текст з 6 чистими вхождениями. Причому ключевік складається з 3 слів, прибираємо кінцеві два слова, залишаємо однословный запит, його входження в тексті 9 разів. Щоб було зрозуміліше, у нас було «оренда нерухомості», 6 примірників; «оренда», 9 входжень. Як бачимо, цей проект підтверджує висунуту мною теорію. Піднялися з 31-го місця на 6. Візьмемо на замітку, що запит геозависимый, може це важливо, поки не знаю.

Малюнок 2. Аналогічна ситуація була величезна онуча, яка була прибрана взагалі, залишився тільки один абзац «Про компанії». Так само як і історія з першим малюнком, сайт непогано піднявся. Так само високочастотний геозависимый запит. Чистих входжень 6 штук. 7 входжень однословного запиту. Запиту не було в перших 50, а тепер відразу на 8 місце. Ще одне підтвердження теорії.

Малюнок 3. Цей проект мене дуже розчарував, через нього у мене і замішання. Був досить великий текст, але менший ніж у попередніх двох проектах, так само нудота була поменше. Був написаний новий текст на сторінку, приблизно в 2 рази менше вихідного. Кількість ключевіков в тексті сильно зменшилося. Перші два ключевіков однослівні, одне слово, але в однині та множині. Входжень в тексті в однині 109 разів, у множині 65. Згоден, що дуже багато, але позбутися такої кількості складно, тому що на одну сторінку просуваються кілька ключових слів, що мають у складі це слово. Дивлячись на картинку бачимо: в однині впав на 10, у множині на 17.

Тепер що стосується ключевіков впав відразу на 17 позицій, з 13 на 30 місце. Це двухсловник. Має всього лише 5 чистих входжень. По ідеї, як і в попередніх двох проектах на рис. 1 і 2, але результат прямо протилежний. Та й іншим двухсловникам не допомогла зміна тексту, як були десь за 5ой сторінкою, так там і бовтаються. Зазначимо, що і в цьому проекті просуваються ВЧ слова, геозалежні. У цьому прикладі експеримент не вдався.

Який ми можемо зробити висновок після розгляду трьох проектів, які зазнали найбільших змін? Впевнений, я йду в правильному напрямку, а «впав» проект змушує ще глибше проаналізувати ситуацію, і експериментувати з ним далі. Візьму і скорочу текст за обсягом ще в 2 рази, зменшу кількість ключевіков і в наступний апдейт буду аналізувати знову.

Може бути у вас, дорогі читачі, є якісь думки з цього приводу? Може ви самі проводили дослідження в рамках нового апдейта? Сподіваюся на ваші коментарі.

З повагою, Олександр Алаєв