Добрий день, дорогі друзі. Знаю, ви мене втратили і постів від мене, напевно, вже не чекаєте. Мені реально доводиться спеціально серед справ викроювати хоча б трішки часу, щоб витратити його на посаду. Минулого тижня я почав писати манаул про те, як позбавитися від автоматичного (не ручного) фільтра за неприродні посилання, в простолюдді Пінгвін. Але мені так і не вдалося його закінчити, т. к. почалися несподівані неприємності з отриманням даних програмою, сервіс majesticseo просто заблокував доступ. Стало не до посади, всі сили кинули на вирішення проблеми…ночей не спали… А поки вирішувалися проблеми, подібних постів в дружніх блогах з’явилася ціла купа 🙂 Я обов’язково дам на них посилання нижче.

Але мова трохи про інше. Всі розрізнені новини про програму FastTrust ви могли отримувати тільки з мого твіттер-каналу, але не всі його читають і, тим більше, не всі роблять це постійно. Коротше, перший і останній мій пост про програму був на початку літа, це був дебют – а ви знаєте, скільки води з тих пір спливло, скільки всього нового сталося? Так змінилося буквально все! Про це я і хочу вам розповісти: новини, цікава статистика, плани і багато іншого! І, звичайно, бонуси і знижки 🙂

4 місяці – це багато чи мало?

Так ось минуло рівно 4 місяці з моменту народження програми. Так це всього 4 місяці або цілих 4 місяці? Я вважаю, що це «всього» чотири місяці, а подій за цей час вистачило б на цілих чотири роки! Ви не подумайте, що я тут просто воду ллю (хоча так воно і є), але я хочу поділитися своїми емоціями і думками.

За чотири останніх місяці я отримав і відповів на стільки листів, що за все своє життя стільки не було. Зі мною сталося стільки нових цікавих подій і знайомств, що це взагалі безцінний!

Я ганяв нещодавно на SEO Conference в Казані, і там було кілька цікавих ситуацій. Ось, наприклад. Підходжу до столика з кухликом кави, стоять хлопець і дівчина, і хлопець каже, звернувши увагу на мій бейдж: – Дивись, це творець програми ФастТраст, якою ми зараз користуємося для чищення сайтів. Або ось ще. Стою, і підходить хлопчина: – Олександр, привіт. Просто хотів сказати спасибі за програму, вона просто охуенная! Це не єдині випадки, але кожен з них дуже приємний і для мене цінний! Так, до речі, на конфе в Казані було супер, обов’язково на наступний рік приїду і вам раджу.

Отримав кілька запрошень виступити на конференціях і можливість запиарить заодно програму. Серед них, це конференція Діми Баблоруба SEO KALININGRAD 2013 і Васіна конф All in Top Conf 2014. На першій вже, на жаль, побувати не вийде, у мене тут сімейні обставини, так би мовити. А ось на рахунок другого я досі згадую.

Коротше, все це, так чи інакше, показує, що я зробив щось викликає інтерес і деякий ажіотаж навколо. А значить, все не даремно!

З появою в моєму житті програми, я майже відійшов від seo як такого. Немає часу займатися своїми сайтами, немає часу навіть користуватися програмою, щоб купувати посилання. Хоча для одного свого сайту, на прикладі якого я планую все-таки дописати мануал по позбавленню від Пінгвіна, я купував трастові посилання і відсіював спамний (а потім займався їх відхиленням) за допомогою FastTrust. І мені вдалося перемогти – тепер я ще більше впевнений у користі та якості свого продукту. Але кожен день я зайнятий програмою: написання т\з на доопрацювання, поліпшення, виправлення, розробка нового функціоналу та багато іншого. А ще маркетинг, PR і все таке…

Ви просите цифр? Їх є у мене!

Я впевнений, що багато з вас хотіли б знати трохи статистики, типу, а скільки людей придбали програму, хто і навіщо їй користується? Я вам розповім 🙂

  • 920 – стільки на дану хвилину активовано копій програми, тобто на стількох комп’ютерах вона стоїть і працює.
  • 551 – стільки на дану хвилину покупців програми налічує моя база, це не враховуючи велику команду тестерів, не рахуючи партнерів і різний бартер.
  • > 60 – приблизно стільки веб-студій і seo-агентств купили програму.
  • 64 – стільки зафіксовано оновлень в балці, хоча за фактом їх було трохи більше.
  • 198 – стільки зафіксовано виправлень/змін/доповнень всередині оновлень, по факту це число у півтора рази більше.
  • Не піддається рахунку – стільки безсонних ночей, мертвих нервових клітин, годин і днів, витрачених на написання технічних завдань та на виконання цих завдань…
  • Може я щось забув? А, може, хочете знати скільки бабла? Не скажу! Але тупе перемноження кількості покупців на вартість програми вам дасть неправильну цифру 🙂

Коротше, результати мене радують, щоб розробку, підтримку та поліпшення програми я не закинув, а продовжував займатися цим так само активно.

А що змінилося в самій програмі? Які плани?

З тих пір, як з’явилася перша публічна версія програми, змінилося практично все, збереглися тільки назва та загальна стилістика інтерфейсу. Здавалося, не так давно я підготував і опублікував докладний опис можливостей програми, але зараз дивлюся на нього і розумію – воно застаріло до неподобства.

Самі подивіться. Я впевнений, що FastTrust — це найпотужніший інструмент, що спрощує завдання з підготовки списку посилань на відхилення для Google Disavow Links. Не виходячи за межі програми, ви можете отримати беклинки для свого сайту з панелей вебмастера Яндекса і Гугла. А якщо ваш сайт не доданий в панелі вебмайстрів або ви хочете проаналізувати чужий сайт, то до ваших послуг є експорт беклинков з ahrefs.com і solomono.ru, а незабаром з’явиться і експорт з majesticseo.com (* для використання необхідно мати платну підписку на відповідних сервісах). Гнучкий інструмент фільтрації допоможе вам вибрати за заданими критеріями ті самі неякісні посилання. І всього в один клік «Експорт –> Для Disavow Links TXT» ви отримаєте повністю готовий txt-файл, який необхідно завантажити в Google. Ну хіба не чудово?!

Розповім вам про найближчі плани. Обіцяв я це давно, а руки дійшли тільки зараз, – ми працюємо над інтеграцією в найпопулярніші біржі посилань. Скоро з’явиться інтеграція з sape.ru і gogetlinks.net а вам взагалі не доведеться заходити на біржу, щоб перевірити заявки, відхилити або схвалити посилання, а так само занести сайти в чорний або білий список! Супер! Ще я хотів би почути від вас побажання по інтеграції інших бірж, що треба, і які?

Інтеграція в біржі дозволить нам стати не тільки самим потужним інструментом відбору неякісних посилань, але і самим потужним інструментом відбору якісних донорів для покупки! Наші алгоритми більш або менш якісно дозволяють робити відбір, це доведено на безлічі прикладів, як позбавлення від фільтрів, так і гарного росту позицій в результаті закупівлі трастових посилань. «Більш менш» тому, що точно можуть підказати тільки самі пошуковики, а ми думаємо і вгадуємо, і це працює!

По суті, зараз ми працюємо над сервісом і зручністю, щоб вам було комфортно і приємно. Хочу нагадати, що я завжди відкритий до діалогу, завжди чекаю ваших пропозицій та побажань.

Все круто!

Повертаючись до недавніх подій і неприємностей з majestic та розрахунку параметра трасту, хочу офіційно заявити всі, хто ще не зрозумів – збір відновлений, все працює! Якщо ви володар програми, але ще не активували у себе новий алгоритм збору трасту, зробіть це, ось подробиці.

Новим покупцям хочу ще раз сказати, що вам нема чого боятися, все працює як годинник! А наскільки саме вам потрібна програма, вирішуйте самі, вам на допомогу парочка кейсів + посилання трохи нижче.

Ціна колишня – 3000 р., є можливість придбати програму за бонуси — дивіться подробиці.

Ось посилання, про які я говорив. Всього 3 штуки, але зате від авторитетних джерел. Про методи боротьби з неякісними посиланнями: від Серьоги Сосновського, від Вовки й від Дмитра KtoNaNovenkogo.

Чекайте мою статтю про битву з Пінгвіном, про причини, наслідки та результати, коротше, буде цікаво!

Купуйте програму, не соромтеся – підтримайте подальшу розробку!

До зв’язку, друзі. Обіцяю так довго надалі не пропадати! У мене тут є кілька гучних новостишек, скоро розповім 🙂

Бонуси – я про них пам’ятаю!

Раз обіцяв бонуси, то свої слова назад не забираю. А отримати їх дуже просто, навіть робити нічого не треба:

  • Безкоштовна ліцензія на FastTrust – натискайте на Tweet, Google +, діліться посиланням у Вконтакте та Facebook. У понеділок вранці серед усіх шарингов рандомом виберу того, хто отримає ліцензію. Розіграно, переміг http://twitter.com/Recfilm
  • Знижка 20% на програму (2 шт.) – умови такі ж, як вище. Тільки переможці отримають можливість отримати програму зі знижкою 600р. Розіграно, виграли http://vk.com/id27174123 і https://www.facebook.com/sergey.pervushin
  • Знижка 10% першим трьом покупцям – просто при покупці введіть промо-код «Дай чирик» 🙂 Все, пацани, чирики скінчилися! Хто не встиг, той запізнився 🙂

Ну все, давайте, поки!

З повагою, Олександр Алаєв