Привіт, хлопці. Хороша новина – форум пройшов обкатку і готовий приймати всіх бажаючих. Сподіваюся, бажаючих буде багато!

Кілька тижнів форум працював у закритому режимі, я і близько десятка запрошених друзів користувалися форумом, шукали помилки і недоробки, обробляли побажання. Загалом – все відмінно, форум працює і володіє всім необхідним функціоналом.

Адреса форуму: talk.alaev.info

Як я повідомляв раніше форум працює на швидкому і легкому движку punbb. Я вирішив не використовувати монстрів типу IPB або vbulletin на користь менш популярного рішення, але від цього не менш поганого. Все, що може знадобитися для невеликого і затишного клубу, має місце бути!

Більшість побажань, висловлених вами на рахунок форуму, були враховані, у відповідності з ними сформована структура форуму. Можна виділити три основних розділи: веб-майстерня (cms, кодинг, верстка і т. д.), seo (оптимізація і просування) і школа новачка (щоб задавати будь-які питання). Думаю, вам сподобається!

Позиціонування форуму та основна ідея

У мене немає і не було мети якось конкурувати з іншими відомими форумами «околосеошной» тематики. Я хотів, по-перше, створити додатковий простір для допомоги читачам блогу – відповідати на запитання, які ще не освячені на блозі, а так само питання загального характеру. По-друге, це майданчик для обміну досвідом, де не тільки я зможу «рухати розумні думки», як це відбувається на блозі, але і ви зможете ділитися своїми думками та ідеями. По-третє, я зможу отримувати від вас більше фідбек, ну, ви розумієте, про що я.

А ще на форумі немає розділу з послугами, торгівлею та іншим мотлохом, які є обителлю школоты, яка намагається заробити копійки на пиво. Цього барахла нам вистачає на інших форумах. Так само немає розділу про заробіток (можливо, поки що немає, а, можливо, і не буде ніколи), де знову ж жадібні особистості намагаються вам щось втюхати.

Іншими словами – новий форум це майданчик для взаємодопомоги, для спільних досліджень, майданчик, де можна і потрібно ділитися досвідом!

Є бонус – кілька прихованих від гостей розділів. Напевно, в майбутньому вони будуть приховані не тільки від гостей, але і від нещодавно зареєстрованих користувачів.

Так – реєстрація обов’язкова, вже вибачте, інакше ніяк.

Ще раз повторю адреса форуму: talk.alaev.info

Ласкаво просимо, друзі, реєструйтеся, спілкуйтеся, задавайте питання.

PS Я буду заходити на форум кілька разів в день, щоб відповідати на ваші запитання.

З повагою, Олександр Алаєв