Я вас категорично вітаю! © Так от, з приводу геніальних ідей… Давайте почну з початку. Вирішив вчора як нормальна людина лягти спати раніше, ну тобто в 12 годин, щоб прокинутися на роботу виспавшись. Ну раз вирішив — значить зробив. Ліг спати. І так ліг, і сяк ліг, і на голові вже спробував навіть…все ніяк не міг заснути. Коротше провалявся я так до 4 годин ночі, за вікном світанок потихеньку спалахує… І тут в голову просто влітає шалена думка! І я розумію, що так все і повинно було бути, що я не міг заснути не просто так, а з певною метою, а саме зловити цю саму думку!

Ось так ось. У підсумку я так і не спав всю ніч, але обдумав основні моменти, прикинув приблизний план робіт, задумався над ТЗ (технічне завдання) для програмістів. Страшно уявити скільки це може коштувати, але я думаю воно того варте.

Ну ви ж не думаєте, що я ідею спалю, правда? Звичайно я її не спалю, надто вже хороша вона. Буду сам реалізовувати. Скажу тільки одне – це буде щось нове в блогосфері, цікаве, ефективне і корисне. Корисне в першу чергу в плані трафіку для блогерів, популяризації ще невідомих блогів. А головне – це буде безкоштовно!

Ось такі пироги. А на даний момент я сиджу розбираюсь зі скриптом, який мені зробили під замовлення програмісти. Пам’ятаєте, я писав, що хочу зробити сателіти для заробітку, так от, всі питання, які мене хвилювали, зважилися досить просто, і в цьому мені допомогли кодери. Ну і скриптину вони мені змайстрували, однак, близько 1000 файлів! При цьому працювати він буде тільки на виділеному сервері, тому що вимагає особливих привілеїв, яких вам на віртуальному хостингу ніхто не дасть, так і на будь-якому іншому теж навряд чи.

Купив один домен, буду експериментувати з працездатністю поки. Як справа піде куплю ще кілька штук і запущу в бій. Треба ж мега-скрипт окупати як-то, коштує він ніфіга не дешево.

Так про що це я… Так, про шалену ідею, що прийшла вночі. Хоча все що я хотів, я вже сказав. Чекайте від мене звістки, обіцяю – буде цікаво.

І ще питання до всіх. А вам часто приходять геніальні думки? І коли вони приходять? До мене завжди приходять в нічний час, перед сном або замість сну.

З повагою, Олександр Алаєв