Добрий день друзі. Мені так і не вдалося вчора написати звіт. Тому викладаю його тільки сьогодні. Вчора весь день воював зі своїм сервером. Та чого там вчора я повністю останні 3 дні з ним воюю. Він у мене живе якийсь своїм життям, робить незрозумілі речі, а я потім дивуюся. Ось, приміром, я переїхав на новий сервер в кінці грудня минулого року, запам’ятаємо цю дату. Як і належить, движок DLE, а всі мої сайти, крім цього блогу побудовані саме на цьому движку, збирає і зберігає всі сесії відвідувачів у файлах (досі не розумію, чому сесії не в БД зберігаються), а ці файли зберігаються не в звичну папку var/lib/php5 як на всіх *nix системах, а в папку користувача. На свою біду я вибрав в якості операційної системи Debian x64 і все було б нічого, якби не один момент, який я виявив тільки вчора. Папка, де зберігалися сесії, не очищалася! У збірці Дебиана в php.ini просто закомментированы рядки шляхи збереження сесій та їх очищення. Так що видалення файлів не відбувалося. І ось уявіть собі, скільки з моменту переїзду на новий сервер там зібралося файлів, якщо в добу їх з’являється близько 100000 (сто тисяч). Коротше папка та розрослася до розміру 40гб і налічувала кілька десятків мільйонів файлів, що, зрозуміло, ніяк позитивно не позначилося на працездатності машини. І це я виявив тільки вчора. Про, жах. Загалом, ця папка видалялася більше доби, але тепер я нормально налаштував cron на щодобову очищення цього сміття.

Але щось я відійшов від теми нашої розмови. Отже, сьогодні 14 день мого марафону «Гонитва за Масвоок’и ом з GoGetLinks» і я, як і обіцяв, роблю щотижневий звіт про роботу з біржею.

Звіт за перші сім днів роботи ви могли прочитати в минулу п’ятницю. Тоді ж я розповів про те, які майданчика беруть участь з марафоні, які ціни і т. д. Тоді ж я витратив весь ліміт заявок, які міг відправляти оптимізаторам в надії на те, що 1 травня ліміт відновиться. На жаль, треба було уважніше дивитися, ліміт відновиться лише 15 числа, бо весь цей тиждень я виконував пропозиції, що надходять, і наступний тиждень теж мені доведеться сподіватися тільки на поступають заявки. Але поспішаю повідомити, що не все так погано, заявки надходять, хоча і не в бажаних обсягах.

Давайте все ж приступимо до розгляду результатів роботи за минулий тиждень.

Ось скріншот заробленої суми за 14 днів.
Тобто за останній тиждень зароблено: 11914 – 6319 = 5595р

При цьому:
Сплачені (91)
Очікують перевірки (3)
Очікують індексації (6)
На доопрацювання (2)
Нові (2)

Так, не виходить поки що у мене вийти на необхідний рівень заробітку хоч би 1000р на добу. Якщо не брати в розрахунок початкові цифри в 1200р/добу і підсумкову суму 90000р, на ноутбук мені цілком вистачить 1000р/добу і суми 75000р на покупку тієї ж моделі MacBook Pro 15″ (Core i7 2.66 GHz/4GB/500GB/GT330 512Mb). Думаю, що немає особливого резону купувати ноут в місцевому магазині і краще купити американський варіант.

Що ще цікавого сталося за цей тиждень:

Від декількох заявок довелося відмовитися, так як 100500 разів переробляти завдання бісить, а оптимізатор якийсь спиногрыз мені попався, і те йому не так, і це йому не так. Коротше, якщо вам трапляються шкідливі замовники, відразу надсилайте їх подалі, собі дорожче з ними зв’язуватися.

Ті сторінки, на яких ви розмістили посилання і які очікують індексації краще в ручну додати в адурилку (http://webmaster.yandex.ru/addurl.xml щоб вистачило наступного апдейта, щоб потрапити в індекс. Чекати не в наших інтересах 😉 до Речі, не варто недооцінювати адурилку, виявляється це потужна штука. Навіть копіпаст-сторінки, якщо додати в індекс через неї, то на наступний апдейт вони з’являються у видачі! Це ж стосується не тільки копіпаста, який не був в індексі, але і того копіпаста, який давно на сайті висить і був викинутий з індексу.

Ще мене лякають травневі свята, які ще тільки належить пережити. Там активність оптимізаторів буде мінімальна. Всі відпочивають. Навіть страшно уявити, що буде далі, там же літо. Так що не дуже вдалу пору я вибрав для проведення марафону. Але я буду битися до кінця!

До речі, я не забув і про нагородження людей, які зробили ретвіт. На цей раз я кинув монетки і ретвіт в підсумку отримує ToxicZero: Авторський блог Максима Шпон

Так що робіть ретвіт запису і в наступний звіт у вас буде можливість потрапити в постові.

Ось такі справи друзі. Готові почути ваші коментарі та пропозиції. Всім бажаю удачі і вітаю всіх з великим святом перемоги! УРА! В наступному пості я викладу свої фотографії з прогулянки 9 травня. Збираємося з Катею взяти фотоапарат і походити по місту, а так само сфотографувати красивий салют! Ще раз зі святом!

З повагою, Олександр Алаєв