І знову здрастуйте, дорогі читачі. Сьогодні чергова п’ятниця, а це значить, що минуло рівно 7 днів з часу запуску мого марафону «MacBook за 77 днів». Вирішив робити звіти кожні 7 днів, не буду говорити, чому саме 7, про це писав в самому початку. Говорити про те, що це за марафон і чому так само не бачу сенсу, хтось вже в курсі, хто-то ще немає. Просто прочитайте попередній пост

Сьогодні я розповім про те, як я працюю в біржі GoGetLinks. Про те, які ж у мене є майданчики для розміщення посилань, які ціни і стратегії. Ну і, зрозуміло, спалю фінансовий стан на даний момент.

У попередньому пості було дуже багато коментарів, ще трохи, і була б сотня 😉 Багато бажали удачі, багато приводили свої розрахунки про те, скільки треба мати сайтів і продавати посилань в день. Хтось назвав марафон утопією (Перспективний блогер, вам привіт), а Тетяна мене підтримала в який раз! Дехто запропонував мені купити ноутбук на аукціоні e-bay, де він дешевше рази в два. Ну а то я не знаю, що там дешевше, але і ризики вище і ще мінус в клавіатурі (хоча мене часом відвідує навящевая ідея відмовитися від російських букв на клаві, і тоді я зможу писати наосліп і отримаю виграш у швидкості). Взагалі кажучи, так, я не бачу сенсу купувати MacBook у офіційних дилерів з їх «поганими» цінами. У нас в Єкатеринбурзі є контора, яка возить Apple-девайси з США за прийнятними цінами, швидше за все, братиму у них. MacBook Pro 15″ (Core i7 2.66 GHz/4GB/500GB/GT330 512Mb) обійдеться мені в 73000р + доставка = 75000р. У re-store або z-store ціна ноутбука від 97000р і то по передзамовленню.

Отже, давайте перейдемо від лірики до справи. Розглянемо, які ж у мене є майданчики для розміщення постових в GoGetLinks.

Всього на даний момент, так і на всі протягом марафону в мене 3 майданчики (+1 цей блог). Чому я не врахував блог? Тому, що поки не реально на ньому продавати постові дорожче 100р, а мене це не влаштовує, я краще підведу пузо і буду продавати їх пізніше, але дорожче.

Що стосується основних майданчиків, Ви можете бачити на скріншоті пузомірки моїх сайтів, наявність їх в Яндекс Каталозі і DMOZ. Не видно хіба що вік. Перший сайт — 2 роки 10 місяців; другий — 3 роки 9 місяців; і третій — 4 роки 3 місяці. Ось такі пироги. Сайти старенькі, трастові і, треба думати, привабливі для оптимізаторів. Хоча напливу заявок я не спостерігаю.

Так само на скріншоті видно виставлені мною ціни. Доводиться демпінгувати, виставляючи середні ціни або навіть нижче.

Сьогодні ж я вичерпав весь свій ліміт заявок, які вебмастер може висилати оптимізаторам. Це ні багато, ні мало 200 штук в місяць. Для мене, звісно, це дуже мало. Будь моя воля, я б висилав по 200 заявок щодня! В цьому випадку моя перемога була беззастережною, і вклався б я в підлогу терміну. Але таке життя, що доводиться працювати мізками!

Так от, ліміт діє місяць, якщо вірити керівництву системи. Тобто завтра, 1 травня, мій ліміт для всіх майданчиків знову стане 200!

Давайте підведемо підсумки першого тижня, що вдалося заробити і якими зусиллями:
Баланс: 6319.65 руб
Сплачені (48)
Очікують індексації (5)
Очікують перевірки (10)

Ось як то так вийшло. Такими темпами можна в місяць робити 20-30 тисяч. Сподіваюся, що ця тенденція збережеться, хоча оптимізаторські пропозиції лімітовані і я трохи боюся.

Ще розповім кілька фішок, які мені вдалося застосувати за час роботи:

  • Деякі оптимізатори ставлять ліміт на кількість внутрішніх зовнішніх посилань на сторінці. Але я не бачу в цьому ніяких проблем! Відкриваємо редактор шаблону оформлення сайту, або, якщо зовнішні посилання міститися в тексті, то відкриваємо текст і заносимо все непотрібне в noindex. Після цього відправляємо заявку на перевірку, і можна сміливо видаляти noindex. Ще жодного разу не було випадку, щоб ця хитрість спалилась 😉
  • Варто виконувати заявки як можна швидше. Якщо строк виконання заявок для сайту буде 0.1-0.5 напевно оптимізатори будуть більше звертати на вас увагу. Це, звичайно, не секрет і не фішка, про це говорить сама система. Але варто нагадати.
  • Так само є думка, що не дуже активна робота з боку оптимізаторів обумовлена тим, що для моїх майданчиків немає даних про індексацію сторінок, а замість відсотків варто n/a. Сподіваюся, що через два тижні, коли дані з’являться, активність буде вище. Це на замітку тим, хто тільки починає працювати з біржею.

Отже, у мене залишається ще рівно 70 днів, щоб заробити залишилися 83681р, які оброблять мене від ноутбука.

Як і обіцяв минулого разу, я оберу випадковим чином людини зробив ретвіт і поставлю постовий. І сьогодні його отримує… Джем з грошей, SEO і трафіку.

Акція «отримай постової» триває. Від вас потрібно лише натиснути на кнопочку ретвіт і чекати наступного випуску звіту про марафоні «GoGetLinks, подаруй мені MacBook!».

Так само ви можете реєструватися за моєю партнерської посиланням і отримувати безкоштовно цінні рекомендації, частина з них буде спалена на блозі, але частина залишиться тільки для рефералів, і так само маєте шанс виграти всі гроші, зароблені моїми рефералами за період марафону!

До нових зустрічей, друзі. Бажаю вам і самому собі удачі! Скоро побачимося. В понеділок буду підбивати проміжні підсумки марафону «Шлях до ТОП-10 Рейтингу Блогів Рунету по Яндексу».

UPD Ах так! Трохи не забув. Я продовжую обмінюватися постовими з усіма охочими блогерами. Якщо ви пишіть про все, що пов’язано з інтернетом, будь то: seo, web-дизайн, заробіток або інтернет розробка пишіть сміливо. Єдина умова — ваш блог розвивається і має нульові показники.

З повагою, Олександр Алаєв