Доброго часу доби, дорогі читачі, давно я вас не радував чимось захоплюючим. То про своєму блозі і дизайні пишу, то просто якісні керівництва в дусі «корисно, додав у закладки на майбутнє», і все. А хочеться чогось більш активного чи що, так щоб зацікавити і надовго!

Тому заявляю: «GoGetLinks, подаруй мені мільйон MacBook Pro!». Вже цікаво? Чудово, тоді я буду розповідати далі, що це за заява таке, чому й для чого.

Нещодавно компанія Apple запустила у виробництво оновлену лінійку своїх ноутбуків серії Pro. Якщо не в курсі, то ось посилання. Я давно вже собі хочу придбати МакБук, але мене зупиняло те, що по продуктивності будь-яка з моделей не перевершує мого нинішнього вірного друга Acer Aspire 5920G. Який на момент покупки, а це 3 роки тому, був самим топовим на ринку портативних лаптопов. Він і зараз по праву може вважатися досить продуктивним, але все ж 3 роки беруть своє і за цей час реалізовано купа цікавих технологій. Зрозуміло, що MacBook купується не заради продуктивності, а заради своєї вигоди, рівних якому немає і не буде, але тим не менш. Отже, вийшло нове сімейство, і тепер я зовсім серйозно задумався про покупку Маку.

Просто так взяти і купити можна, але не цікаво, бо хочеться ще і трохи розважитися, а в якості призу отримати заповітний Мак.

Завдання по суті своїй переді мною стоїть не складна – заробити на ноутбук, продаючи постові і посилання через GoGetLinks. А це ні багато ні мало 90 000 грн! Так чому б не поставити за мету заробити ці гроші в певний термін, скажімо за 77 днів! Так, я люблю число 7. Якесь воно магічне на цьому блозі: виводиться 7 постів на головній, 7 постів по темі після кожного поста, постовий коштує 7$, кількість сторінок у навігації теж 7! Зрозуміло з доступних варіантів (7, 77, 777, …) єдиний вірний – це 77. Так як за 7 днів ну ніяк не встигнути, а за 777 днів можна заробити мільйон тими ж темпами, що і ноутбук за 77 днів.

Ну ось, тепер у нас є конкретні мету і терміни. MacBook за 77 днів!

Відлік пропоную почати сьогодні ж, ну, щоб не катати вату, як багато люблять, а схопити себе за відоме місце і змусити попрацювати. Раз це марафон, значить треба поспішати, але ще невід’ємним атрибутом марафонів та естафет є публіка. Публіка зазвичай ділиться на категорії, наприклад: співчуваючі (ті, хто намагається допомогти, підтримати і т. д.), спостерігачі (ті, хто просто дивиться, зазвичай такі люди не помітні серед загальної маси), «злидні» (ті, хто намагається всіляко деморалізувати, типові песимісти або заздрісники)!

Я сподіваюся, що серед вас, дорогі читачі, більшість належить до першого типу, так само сподіваюся, що ви мене підтримаєте в цьому марафоні. Зрозуміло, це не просто так, я приготував для вас сюрприз. Тим, хто більше всіх надасть підтримку, я вручу подарунки, це буде продукція Apple, а яка саме розповім в наступному пості про марафон.

Про подарунки я сказав, тепер поговоримо про вашу роль. Переможцем серед глядачів виявиться той, хто приведе більше всіх трафіку на мій блог, а саме призведе публіку, якій теж цікаво буде спостерігати за марафоном. Я розраховую на окремі пости з оглядом марафону на вашому блозі або інтерв’ю зі мною і підживлення марафону постовими з ваших блогів.

Але це ще не все, буде ще один переможець – той, хто зареєструється по реферальному посиланню і внесе найбільший внесок. Ця людина отримає девайс фірми Apple від мене чи всі реферальні гроші за період марафону!

І ще один момент, в кожному новому випуску новин марафону я буду віддавати один постової людині зробив ретвіт. Вибирати буду випадковим чином. Так що зробіть ретвіт прямий зараз, адже вже в наступному пості ви можете отримати хорошу посилання на ваш блог!

Але найголовніше, я протягом всього марафону буду ділитися з вами своїм досвідом роботи з біржею GoGetLinks. Буду писати про свої напрацювання, думках і секрети. Ми будемо аналізувати, експериментувати і заробляти РАЗОМ!

Так що ні в якому разі не приключайте канал, адже серіал тільки починається! Найцікавіше ще навіть не почалося. Підписуйтесь на RSS, щоб не пропустити жодної серії і бути в курсі!

Так само дублюю ще раз реф. посилання. Подумайте, перед тим як реєструватись НЕ за цим посиланням.

З повагою, Олександр Алаєв