Добрий день, друзі. Ще в п’ятницю обіцяв вам, що на цьому тижні продовжу огляд мого марафону націленого на потрапляння в ТОП Блогів Яндекса. Останній звіт був майже місяць тому, зовсім давно, з тих пір не дуже глобально все змінилося. Я сподівався до першого травня потрапити в ТОП 1000, але трохи не дотягнув. На даний момент я займаю 1647 позицію рейтингу. Що я вважаю досить хороша позиція. У попередньому звіті я займав 6043 позицію (авторитет 1728).

Отже, на 4 травня 2010 стан справ наступне:

Позиція – 1647. Авторитет – 3666. Виходить, що за місяць я збільшив авторитетність блогу більше ніж у два рази, відмінний показник. Та й до речі в цьому місяці я купував зовсім мало посилань на Блогуні, банально не було таких постів на які б варто було прикупити посилань, щоб не тільки наростити авторитет, але і у видачі отримати плюси.

Так, до речі сказати, в Блогуні я викупив постові з усіх прийнятних блогів мають авторитет вище 1000 і розміщують постової не дорожче ніж за 50р. Ось так от, так що, напевно, доведеться або купувати дорогі варіанти або перестати користуватися Блогуном взагалі для просування.

Крім Блогуна в цьому місяці я практикував обмін постовими, не вдалося багато наміняти, але результати є, так що крім зростання позицій в топі, є і зростання позицій в основній видачі Яндекса по цікавлять мене запитам. І потім, це абсолютно безкоштовно. Напевно, варто надалі дотримуватися того ж напрямку.

Дорогі читачі, якщо у вас є блог, то ви можете обмінятися зі мною постовими, я буду тільки за. Особливо жорстких обмежень немає: мені цікавий обмін з блогами іт, seo, web, design тематики. тіц від 10, PR від 1, наявність в Рейтингу блогів Яндекса. Як бачите требованя мінімальні. Кому це важливо, то мої показники такі: тИЦ 30 PR 2

Зв’язатися зі мною можна за наступними координатами.

Так само я перестав займатися кросспостингом, зовсім ніколи.

Ось такий невеликий пост у мене вийшов, так як писати особливо нічого було, тільки звіт і пропозиція обміну. Але завтра обіцяю написати цікавий пост про клієнтське seo, має вийти цікаво і корисно. Будьте на зв’язку. До нових зустрічей.

Швидше за все, наступний звіт з цього марафону буде відразу ж після того як я потраплю в ТОП 1000. Сподіваюся, що це буде скоро.

З повагою, Олександр Алаєв