Вчора Яндекс зробив мені подарунок на 23 лютого. Так-так, прямо на свято, як спеціально підгадали. А саме, мій блог нарешті потрапив в ЯППБ (Пошук Яндекса по Блогах, якщо хто не знає) і, відповідно, потрапив в Рейтингу Блогів Рунету за версією Яндекса (РБРЯ). Чекав я цього з середини січня, через місяць не витримав і написав листа в підтримку. Таке жалібне лист, що типу я додав через форму блог, все зробив правильно, грамотно заповнив поля, а в результатах досі не з’явився. У відповідь одержав листа: не хвилюйтеся, через 3-5 днів все з’явиться. І, правда, так і сталося. 23 лютого блозі alaev.info потрапив в пошукову базу блогів. А заодно і мої Twitter і FriendFeed акаунти теж потрапили 😉 Стільки всього і відразу.

Про речі веселих все. Пора приступати до справи. Давайте подивимося, який розклад ми маємо на сьогоднішній день:

Положення alaev.info у РБРЯ

Положення мого ЖЖ в РБРЯ

Положення мого Твіттер-аккаунта в РБРЯ

Положення мого FriendFeed-аккаунта в РБРЯ

Насправді, мене цікавить тільки положення alaev.info, решта навів в якості порівняння.

Так от, про те, чому, власне, пост називається «Марафон «Шлях до ТОП-10 Рейтингу Блогів Рунету по Яндексу»? Все просто, я твердо вирішив проштовхнути свій блог в топ, не важливо, скільки це може зайняти часу. Важливий результат. Попадання в топ-тягне за собою багато приємних штучок і крім трафіку в кілька k відвідувачів головної сторінки blogs.yandex.ru. Заради них варто поборотися.

Шлях з тисячу миль починається з першого кроку. © Лао Цзи
Необов’язково бачити весь шлях. Просто повірте і зробіть перший крок. © Мартін Лютер Кінг

Цих двох висловлювань цілком вистачає для мотивації самого себе. Ось і я починаю свій довгий шлях в ТОП. Сподіваюся, що він буде не в 1000 миль, але коротше.

Цим постом я підготував для себе шляху, мотивував себе і тепер готовий зробити перший крок.

Спробую вгадати питання, які можуть зацікавити вас після прочитання написаного:

  • Навіщо це? Я це роблю навіть не заради булочок, а заради того, щоб довести собі що я можу.
  • Чому це? Тому що рейтинг РБРЯ вважається найбільшим і авторитетним рейтингом серед блогерів.
  • Як це? Як ми будемо просуватися вгору, дізнаємося пізніше, будемо вирішувати проблеми по мірі їх надходження.
  • Навіщо стежити за марафоном? Це цікаво, я разом з вами, дорогі читачі, буду робити крок за кроком по сходах, що ведуть до топ. По ходу просування я буду описувати кожен свій крок, все, що я проробив і яких результатів досяг. Разом ми проаналізуємо конкурентів і дізнаємося, чому вони займають нинішній ТОП. У підсумку ми точно будемо знати, як пробитися в ТОП, скільки це займе часу, і що в результаті ми отримаємо.
  • Скільки це триватиме? На це питання відповісти точно не зможе ніхто. Але якщо не поставити собі за мету з чіткою датою, то навряд чи вийде досягти мети. Тому дед-лайн – кінець 2010 року.

Ось так, дорогі читачі. Підписуйтесь на оновлення, буде жарко і навіть гаряче! Обіцяю.

У кроці один я буду оцінювати лідерів топа, напишу, що я вже зробив, що планую робити, ну і, звичайно ж, покажу результати.

Чекаю ваших відгуків та коментарів.

З повагою, Олександр Алаєв