Доброго вам часу доби, шановні читачі, а зокрема блогери. Мені прийшла в голову дуже цікава, а головне, корисна думка. А давайте всі разом допоможемо один одному! Щоб стати учасником нічого складного робити не доведеться. Важливість полягає в тому, що ми в рівній, звертаю вашу увагу, в рівній мірі зробимо величезну допомогу собі та всім учасникам. Будемо працювати над підвищенням ефективності наших блогів та інших наших проектів.

Ідея прийшла на підставі аналізу експериментальної функції Google в панелі інструментів для вебмайстра, я кажу про пункті «Ефективність сайту». Давайте поглянемо:

Для побудови графіка Гугл збирає дані користувачів відвідували сайт і встановили додаток/плагін/add-on, який збирає цю саму інформацію. На підставі зібраних даних з’являється список рекомендацій власнику сайту щодо покращення та оптимізації сторінок сайту.

Як бачите, для оптимізації є величезний потенціал. Але як дізнатися всі вузькі місця сайту? Крв у цьому допоможе? Це можемо зробити тільки ми і тільки разом. Напевно ці дані, на підставі яких зроблено висновки, наведені на скріншоті, зібрані з мене ж самого, адже я встановив плагін та шарюсь по своєму блогу постійно. Але одна людина ніяк не може зібрати достовірну та актуальну статистику. І чим більше народу, тим точніше буде і наша з вами статистика. До речі, ще раз про важливість швидкості завантаження сторінок? Зверніть увагу: Швидкість завантаження сторінки, Google SEO. Це актуально для всіх сучасних Пошукових Систем, не тільки для Google.

Отже, ближче до справи. Якщо ви досі не зареєструвалися в панелі вебмастера Гугла і не додали туди свої сайти, я настійно рекомендую це зробити. Там завжди знайдеться пожива для розуму, купа даних для аналізу вам забезпечена. Ви вже зареєструвалися? Тоді продовжимо. Вибираємо будь-сайт зі списку і йдемо в експериментальні функції в пункт «Ефективність сайту». Прокручуємо сторінку вниз і викачуємо плагін:

Після установки необхідно тільки перезавантажити браузер. Ах так, трохи не забув, плагін для браузера Mozilla FireFox. Я сподіваюся, ви їм користуєтеся. Ось пряме посилання на скачування. Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу інший браузер, то все одно встановіть собі FF, при цьому продовживши працювати як і звикли, але блог відкривайте в FF. Так само серфінг по іншим блогам необхідно буде здійснювати тут же.

Вже під справи зроблено! Залишається тільки донести цю чутку в маси, збирати інформацію і приступати до оптимізації движка сайту, контенту і підвантажуваних файлів.

Настав час для мого призову до вас, дорогі блогери.
Я дуже сподіваюся, що ви мене підтримаєте, що ви підете моїм інструкціям і рекомендаціям. Так я прошу всіх, хто буде брати участь розмістити у себе на блозі анонс цієї акції, щоб і ваші читачі дізналися про неї і так само приєдналися, в результаті ми отримаємо більше кількість участинков. А адже МИ, блогери, так чи інакше, відвідуємо проекти один одного, а значить, будемо збирати важливу інформацію, навіть про це не замислюючись. Так само я попрошу всіх учасників, які розміщують анонс у себе в блозі, залишити посилання і трекбек на цю запис, так я зможу оперативно дізнатися, хто підключився. Ні в якому разі не подумайте, що я вирішив тупо рубонути халявних посилань. На всіх, хто стане учасником, я розміщу в наступному пості, який буде містити звіт про акції, активну dofolow посилання.

Крім цього, я збираюся на підставі даних про активність блогерів, зробити ще одне (а можливо і декілька, все залежить від резонансу) дослідження. І, звичайно, я поділюся ним з вами, шановні друзі.

За сим дозвольте відкланятися, піду анонсувати захід в інших місцях. І пам’ятайте, я дуже сподіваюся на вас, поодинці ми мало варті, а РАЗОМ МИ СИЛА!

З повагою, Олександр Алаєв