Доброго вам п’ятничного настрою, друзі. Нарешті зважився анонсувати новий розділ, публікації в якому будуть побудовані за принципом Питання-Відповідь, це і з назви зрозуміло.

У цьому пості я постараюся відповісти на типові питання: «Навіщо?», «Чому?» і «Як?». І, звичайно ж, хочу дати старт новому розділу.

Навіщо? В першу чергу цей розділ буде допомагати новачкам. Зовсім недавно я подивився, прикинув, і виявилося, що мій блог можна класифікувати як «Корисна інформація для новачків». Було вирішено, що і далі я буду рухатися в цьому напрямку. Мені подобається допомагати новачкам, мені цікаво давати дійсно корисні поради, я ціную об’ємні і розгорнуті мануали (наприклад, мої керівництва з Sape), у всьому цьому я бачу себе.

Чому? Надихнули мене на цю ідею листи читачів блогу, останнім часом їх все більше і питання все серйозніше. Багато хто хоче просто проконсультуватися, попросити ради, дізнатися про те, що я не описував у своїх постах. У відповідях на свої листи я кожен раз цікавився про необхідність даного розділу, та я не отримав жодної відповіді «ні». А раз так, значить розділу бути! Ласкаво просимо.

Як? Думок про те, як організувати формат постів, про те, як будуть задаватися питання, що і як я буду на них відповідати багато. Я вирішив поступити наступним чином: питання будуть задаватися в коментарях (сьогодні ви можете задавати їх прямо тут), коли набереться кілька питань, я опублікую пост з розгорнутими відповідями і всіма поясненнями. У коментарях до матеріалу з відповідями ви зможете задавати нові питання… ну, і так далі.
До речі, можна задавати питання і на пошту, на Вконтакте, або будь-яким іншим зручним для вас способом. Фідбек тут!

Це пробний варіант, я поки не можу передбачити наскільки це зручно і практично, але разом ми зможе постійно покращувати новий розділ. Я буду радий почути ваші побажання та рекомендації.

Напевно, на сьогодні все, більше не про що тут писати. Так що я чекаю ваших питань вже зараз, адже чим більше питань, тим швидше з’являться відповіді!

PS І невеликий бонус для тих, хто буде задавати питання, я хочу вам віддячити, але поки що крім посилань запропонувати нічого не можу. Ну хоч що-то, погодьтеся 😉

З повагою, Олександр Алаєв