Добрий день, дорогі мої. Так, я щось надовго відлучився, майже тиждень нічого не писав, але зате ви цілком змогли просочитися моїм попереднім постом про те, як треба продавати посилання в sape. Хотів написати пост на вихідних, але був зайнятий черговою модифікацією блогу, доробкою інтерфейсу і т. д. загалом, нарив багато цікавого, про це я і хотів би сьогодні поговорити.

Я трохи допрацював дизайн сторінки, яку ви бачите прямий зараз, прибрав все непотрібне в кінці посту, а те, що необхідно, оформив більш зручно, як для вас, так і для себе. Наприклад, додав пунктирне виділення вкладеності коментарів, по-моєму, вийшло досить оригінально, і в очі не кидається і інформативно.

Найцікавіше, до чого я прийшов у процесі переробок, це те, що я автоматизував вставку постових в запис. Ні, вони не з’являються автоматично, але все стало більш зручно — я налаштував висновок постового через довільні поля, тепер не треба придумувати, як оформити постової в запису, і тим більше не доведеться переоформляти вже проставлені постові, якщо мені захочеться змінити їх висновок. Достатньо тільки в одному місці шаблону змінити код, решта виводиться через функцію. Правда, зручно?

Так само додав посилання на обмін постовими для блогерів, купівлю постових реклами на сайті для рекламодавців. Ефективність повинна зрости в рази. За вихідні тільки я отримав декілька пропозиції по обміну. Це дуже добре.

Ще я додав сторінку «Реклама», яку вже давно пора було б додати, але все руки не доходили. Тепер там зібрані в одному місці всі рекламні майданчики, тобто цей блог і інші мої сайти. На даний момент сторінка ще в процесі доопрацювання, але скоро буде повністю готова, хоча і зараз всі необхідні дані в ній присутні.

До речі, минулого тижня я продав два рекламних місця, що дуже радує, значить віддача від блогу буде хорошою. До місця, хочу висловити обурення щодо RotaBan, я вважаю, що це фуфло, у мене місяць провисіли порожні місця, які я хотів продати через цю біржу. Ціна 250р за місце на місяць. І так ніхто і не звернув на мій блог уваги, а, розмовляючи безпосередньо з рекламодавцями, я тут же знайшов бажаючих, та ще й за привабливою ціною (скажу по секрету, вона в 4 рази вище, ніж я виставляв в ротабане). Ось так то.

Мабуть, можна перейти від оновлень до оголошень. По-перше, я продовжую обмінюватися постовими з тематичними блогами. Єдине обмеження: тіц від 10 і PR від 1, щоб відкинути зовсім молоді блоги. Якщо у вас поки немає таких показників — не біда — ви завжди можете звертатися до мене після апдейта, я буду радий.

По-друге, якщо у вас є бажання написати гостьовий пост в моєму блозі – милості прошу. Як бачите читачів достатньо, щоб ваш пост помітили. До того ж я буду анонсувати ваш пост, так само як і свій, тобто з любов’ю, у всіх соціалках і форумах де я звик робити. Ви отримаєте хороші посилання і читачів мого блогу, а я отримаю цікаву інформацію. Все це ви можете обговорити зі мною по ICQ або e-mail (контакти). Ой, ледь не забув, ви можете зробити огляд мого блогу або взяти інтерв’ю (ну раптом вам буде цікаво дізнатися про мене більше), у відповідь ви отримаєте ретвіти, посилання з мого блогу, а за огляд я можу навіть заплатити.

Тепер трохи про пропозиції. Я тут подумав-подумав і вирішив, а чи не завести мені на блозі рубрику «питання-відповідь»? У ній зібрані відповіді на запитання моїх читачів, тобто вас, дорогі друзі. Ви задаєте питання, а на найбільш хвилюючі я буду відповідати окремим постом. До посту ви будете залишати коментарі по темі, і ставити нові питання, на які я буду відповідати в наступний раз. Ну як? Варто це реалізувати?

А ще я вмовляю Катюшку, дружину мою, написати гостьовий пост сюди. Правда от ми ще не вирішили, що це за пост буде про що. Це можна уявити як звернення до читачів за порадою, Катруся, до речі, хоче почати вести свій блог. Правда тематика навіть не околокомпьютерная, але зате життєва. І це все ще в процесі обмірковування. Або ж це може бути пост про нас, наше життя-буття тощо, заодно всі разом ближче познайомимося. Цікаво?

Ну ось начебто і все, що я хотів сказати, а точніше запитати. Сподіваюся на ваші розгорнуті коментарі, цей пост розрахований на те, що будете говорити ви, друзі, а питання я вже поставив вище. Дуже чекаю вас і ваші відгуки. Я хочу, щоб і ви формували напрямок розвитку і стиль мого блогу, і за це я вам безмежно вдячний!

З повагою, Олександр Алаєв