Доброго дня, друзі. Дуже радий вас бачити, сподіваюся і ви раді мене читати. Адже вже рівно місяць пройшов з моменту останньої публікації, я за це дуже вибачаюся. Сьогодні нічого незрозумілого я не написав, та й кому це треба в кінці року, коли сил вже немає, тим більше на якусь роботу. Я просто хочу підвести деякі підсумки року і трохи намітити перспективи розвитку в наступному році.

Непростим цей рік видався у мене. Навіть пригадати все складно, але я краще згадаю хороше!

Як я вже говорив у серпні, я скоро стану татом. А це «скоро» вже дійсно скоро. Чекаємо з Катрусею нашу доньку на світ з дня на день. Це найбільше щастя в цьому році для мене! А хоча ось до цих пір не знаємо, в цьому році доча народиться або вже в наступному, але в будь-якому випадку радість моя безмежна!!!

Так само досить приємним моментом в цьому році для мене було отримання военника. Така маленька червоненька книжечка, а скільки нервів, суєти і мороки. Але все позаду, він у мене на руках і все круто!

Є ще великі радості, але я поділюся ними трохи пізніше, усьому свій час 😉

Звичайно, хочеться сказати дещо і про професійної діяльності. На цьому терені теж все круто. Спасибі СКБ Контуру за те що він є, дякую колегам за підтримку і гарний настрій.

Окреме спасибі Контуру за те, що я відвідав безліч дуже корисних заходів у цьому році. Відвідування кожного з них навіяло цікаві та корисні думки в мою голову. У підсумку ці думки розвинулися в якісні дослідження та експерименти, результатами яких, на жаль, я в цьому році вже не встигаю з вами поділитися. Але тим цікавіше буде наступний рік!

За це я в свою чергу не сидів склавши руки. Прикинувши днями результати своєї роботи за проектами, подивившись цілі, поставлені на цей рік, проаналізувавши результати, прийшов до висновку – всі цілі досягнуті, плани перевиконані, а за деякими проектами план перевиконано в кілька разів! Приємно, коли так трапляється 😉

Нарешті, що ж щодо мого блогу. Виявилося, що за рік я написав цілих 47 постів, насправді, думав, що менше, але вона така статистика. Постараюся зараз виділити найбільш гідні уваги пости. Переглянувши все написане за цей рік, зрозумів, що я якось особливо подався в розробку…

Останнім часом дуже користується попитом мій універсальний скрипт форми зворотного зв’язку на jQuery. Приклад роботи скрипта ви можете спостерігати на кожній сторінці мого блогу зліва – плазуючий «Feedback».

Відносно недавно я написав три вкрай корисних поста про налаштування Google Analytics, настійно рекомендую всім:
Вчимо Google Analytics розуміти пошуковий трафік
Розширений звіт про 404 помилки в Analytics
Налаштування Google Analytics для відстеження соціальних дій на сайті

Ну і найцікавіше для мене напрямок – оптимізація CMS DLE:
SEO оптимізація DLE. Частина 1: Оптимізація заголовків Title
SEO оптимізація DLE. Частина 2: Позбавляємося від дублювання контенту, пов’язаного з URL

А так само напрямок розробки модулів під DLE:
Модуль HTML карти сайту для DLE
Модуль CatFace — SEO оптимізація категорій для DLE
SNVote — модуль соціального голосування для DLE
А так само Прес-реліз SNVote v.1.1

Можу з упевненістю сказати, що найуспішнішим модулем став CatFace – цей модуль публікувався (не мною) на всіх сайтах, присвячених DLE, обговорювалося на форумах по DLE, а так само на форумах про SEO (серч, мастертолк та ін). І взагалі про успіх можна судити з позитивним відгуками в мережі, по великій кількості переходів на блозі за запитами, пов’язаними з catface, і за кількістю коментарів до однойменного посаді.

Я вважаю напрямок, пов’язаний з DLE, найбільш перспективним на даний момент і пріоритет у нього зараз найвищий.
У мене заплановано ще кілька публікацій по оптимізації движка, а так само багато ідей нових модулів, які, повірте, вразять вас своїми можливостями!
Користувачі DLE тримайтеся, чи то ще буде!

І звичайно я не забув подякувати Санька (mithrandir) – програміста, який написав всі ці чудові модулі. Він боєць невидимого фронту, і ось цитата, яка найбільш точно характеризує його діяльність: «Ніхто не знає, як багато я роблю, поки я не перестаю це робити». © Саньок.

Крім всього цього, я, звичайно, планую писати багато всього цікавого і далі, як це і роблю вже 2 роки поспіль. А от писати частіше, на жаль, не можу обіцяти. Але ви мене не забувайте, я завжди на зв’язку!

Все, перестаю вас напружувати інформацією, а краще привітаю всіх з Новим 2012 роком!

Хлопці, хочеться всім побажати вам гарного настрою, без нього зазвичай нічого не клеїться, хочеться побажати успіхів, надійних друзів і процвітання у всіх справах і починаннях! Ми всі з вами варті цього більш ніж! Цікавих нам занять і нових можливостей, у нас все буде і все вийде!

З Новим Роком, друзі!

Дякую вам за увагу і терпіння, за те, що дочитали пост до цього рядка, за те, що чекаєте нових публікацій від мене, за всі ваші «спасибі», я це ціную і для мене це найбільша подяка. Дякую і до зустрічі в наступному році!

З повагою, Олександр Алаєв