Привіт, хлопці, сьогодні п’ятниця, а тому і пост у мене буде п’ятничний. Цікавий, веселий і трохи філософський. Я хотів би поговорити про життя seo’шників, тобто нас з вами. Кожен з нас живе, як може, крутиться, але живе. А чи багато у вас друзів, які займаються тим же чим і ви? А як живуть вони? Про що думають, що роблять на роботі, як проводять своє дозвілля? Цікаво, чи не правда! Зрозуміло, можна запитати, але погодяться вам відповісти, а якщо і дадуть, то щиро? Можна за пляшкою пива розтріпатися про те, про се, але ж далеко не завжди це можливо.

Так багато питань і так мало відповідей…
Насправді я б хотів отримати відповіді від вас зацікавив вас перший абзац?

Якщо ні, то можете навіть не продовжувати читати, а для цікавих я продовжу. Припустимо, що існує деякий мультиавторский проект (простіше кажучи, блог, в який пише більше однієї людини), де кожен автор ділиться своїми думками, ідеями, емоціями, злетів і падінь. Всі автори, так чи інакше, пов’язані з seo, тобто працюють сеошниками (в конторі або на фрілансі).

Кожен пише незалежно один від одного, виливає думки, а решта (як автори, так і прості читачі) можуть підтримати свого колегу, поспівчувати, дати пораду чи рекомендацію, як краще вирішити ту чи іншу ситуацію. Можливо, на перший погляд це схоже на ЖЖ (а шо, хіба будь-який інший блог не схожий на ЖЖ?), але з розширеним функціоналом.

У «бійцівському клубі», можна і так сказати, встановлені деякі правила і регламент, які учасник не повинен порушувати. Кожен може писати в блог анонімно, а то раптом деякі моменти, описані в блозі, можуть його скомпрометувати на роботі або ще де (адже всяке буває, а проблем нікому не хочеться). Учасники клубу зобов’язані писати щиро і тільки правду, інакше тоді навіщо це все, більшість з нас і так сидять у своїх блогах за тисячею масок (на блозі ви такий правильний, пишіть розумні речі, а насправді ніфіга не знаєте, нічого не вмієте, а в добавок ще й за життя мудак).

Таке собі реаліті-шоу «За екраном», тільки трансляція не відео і не аудіо, а текстова трансляція! Особисто мені здається, що це може стати чудовим об’єктом для спостереження!

Будь-яка людина, що задовольняє визначеним критеріям, може вступити в «клуб» і стати його повноцінним учасником з доступом до всіх «плюшок».

Ким би ТИ хотів стати? Спостерігачем або учасником? Котити цей світ або дивитися куди він котиться? Вибирай…

PS Те, що написав зверху, не перечитую, так що сильно не серчайте на заплутану мову. Просто написав свій потік думок, висловив клавіатурі все, що хотів.

PPS Це не стартап і не пропозиція вам ідеї створити таке співтовариство. Я просто хочу дізнатися, що думаєте про це ви, наскільки цікава і актуальна виявилася моя думка.

Дуже чекаю ваших відгуків, сподіваюся їх буде багато!

З повагою, Олександр Алаєв