Привіт, друзі. Незвичайний заголовок, так? П’ятничний такий… Особливо для мого блогу, враховуючи, що я взагалі нічого подібного ніколи не писав. І я не сприймаю подібні обговорення і поливання брудом (хоча в нашій блогосфері це ой як люблять), але все ж.

Вчора, збираючись додому, буквально за 5 хвилин до виходу з роботи, перейшов на якийсь сеошный блог і там побачив банер Трастлинка. Він у мене викликав обурення, перша думка – наебалово чистої води.

Ви самі подивіться на ці чесні особи:

Хто всі ці люди? Браві посоны, не інакше!

Перший придумав тему – платити «людям з раком мозку» за те, що вони розміщують його код біржі. Бла-бла-бла => Profit 10 000$ у місяць! Теоретично можливо, але як-то сумнівно.

Другий чол самий охуєнний! Саме він мене і выбесил – один його ГС з тіц 10 приносить 15 000 грн в місяць. Та ну нах!!! Хто працює з TL підтвердіть хоч один подібний інцидент (тільки так і можна це назвати, тому що це дійсно інцидент), коли якийсь сайт, припустимо, навіть не ГС, а супер-класний сайт, але з тіц 10 заробив би 15к в місяць???

Давайте порахуємо: 15000р./міс., 1000 сторінок. Отже, кожна сторінка продає посилань на 15р. в місяць. Навіть припускаючи неймовірне – 10 посилань на кожній сторінці – виходить, що ціна за кожну буде 1.5 р.! Тоді як середня ціна за посилання на сайті з тИЦ 30 PR 2 дорівнює в кращому разі ~1.5 р. Я для себе все вирішив – нахуй іпотеку, піду краще куплю армію сателітів і через рік вже у мене буде сума, яка дозволить мені купити цілий острів біля берегів Бразилії!!!

Третій чувак – Олег Алабис. Він начебто навіть і існує в реалі, знайшов його на моєму колі, виявився керівником та адміністратором якогось проекту. Основна теза видно на скріншоті: півроку => Profit 100 000р на місяць! Що ж, цілком може бути, так як інших даних, щоб спростувати або підтвердити його слова немає. Але все ж я сумніваюся…

Ах так, я знайшов дуже цікаву публікацію на сайті, де написано, цитата: «В ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ ПОВТОРЮЙТЕ МОЇ ПОМИЛКИ, НЕ НАМАГАЙТЕСЯ ЗАРОБИТИ БАГАТО ГРОШЕЙ НА САЙТІ ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ДУШЕВНОЇ РІВНОВАГИ ТА ЗДОРОВ’Я ТАКОЖ ЯК ПРОСУВАННЯ НЕМИНУЧЕ!». Не можу не погодитися з цим здоровим висловлюванням. Ось пруфлінк.

І четвертий кадр – найлютіший чувак! Ну, ви вже розумієте, про що я? Розміщувати продажні посилання на клієнтських сайтах – козирний варіант заробітку, тобі віддають сайт на просування, ти береш за це гроші, продаєш з цього сайту посилання і отримуєш гроші, плюс з цього ж сайту розміщуєш посилання на всі просувні клієнтські сайти, це виходить вже своя сітка сайтів! Скрізь профіт. Маючи достатньо клієнтів можна просувати їх взагалі безкоштовно за рахунок їх же сайтів. Profit! Profit! Profit! Охуенно, знімаю капелюха перед цими людьми!

І до речі, всі ці умови (продаж посилань з сайтів клієнтів і т. д.) прописані в договорі. При незгоді з ними, ціни на послуги суттєво піднімаються.

Класна реклама сервісу, чудові історії успіху, просто ацькі кейси! Самі дивіться.

Чи варто дивуватися тому, що SEO’шників ніхто не любить, на Хабре взагалі змішують з лайном все, що хоч віддалено пов’язана з просуванням. SEO’шники – шарлатани!

Відмова від відповідальності

  • Відразу хочу сказати, що я нікого не хотів образити, навіть якщо і образив. Нічого особистого.
  • Все вищевикладене відноситься не до біржі, а до рекламної компанії, зокрема до банерів.
  • Ставлення до біржі TrustLink ніякого не маю і навіть з нею не працював. Це видно по відсутності реф-посилань 😉
  • Пост не замовний. Ще чого не вистачало…
  • Якщо мені нададуть інформацію, виходячи з якої я опинюся не правий, я готовий і принести вибачення.

І все ж пару слів про біржі

  • Якщо і можна розраховувати на якийсь більш-менш нормальний заробіток там, то тільки при наявності сайту з дуже великою кількістю сторінок. Посилання то все одно там продаються за копійки.
  • Слідство з першого пункту => дуже багато посилань => підозри з боку ПС => АГС. Це навіть не підлягає сумнівам.
  • А ось тут ще оченьмногослов про біржу. Мені здається, там кожен знайде на свої запитання, якщо вони ще залишилися. Побіжно переглянувши 33 сторінки теми можу сказати: високий заробіток — міф, ціни в цій біржі нижче адекватних, слова власників, тих підтримки і т. п. людей – не відповідають дійсності.

Висновки робіть самі…

Такий ось п’ятничний пост вийшов. Передбачаю срач…

Так само це можна перетерти на формах webmasters.ru і maultalk.com (по посиланнях відразу теми).

PS Проводжу деякий дослідження в Google Analytics, пов’язане з коментуванням блогу, так що чим більше коментів, тим вище якості дослідження. Результатами я обов’язково поділюся з вами найближчим часом на сторінках блогу.

PPS А ще найприкріше, що така реклама висить на популярних блогах: http://www.ladymaksima.com/, http://blog.bloggers.su/ та ін.

А так само форма підписки на їх охуенную розсилку «Сенсація! Тепер ти можеш заробляти вдвічі більше!». Тільки підпишись і ти отримаєш лист щастя з кнопкою «Бабло» ось тут: http://arn.ro/, http://dimoning.ru/, http://uaseo.net/, http://cyber-promo.ru/, http://upgoing.ru/, http://adne.info/, http://www.terehoff.com/, http://sosnovskij.ru/, http://vovka.su/ і т. д.
Я все розумію – бабло потрібне всім, і проти нічого не маю.

А ще переглянувши багато Топових блогів побачив купу однотипних рекламних (замовлених) постів – сумно, я засмутився 🙁

З повагою, Олександр Алаєв