І з цим нічого не поробиш, адже так, чим більше злишся на щось, тим сильніше хочеться спробувати самому. Ну, чи не так, чим частіше згадуєш – тим більше хочеться? Загалом, мої постійні читачі знають, як я ставлюся до різного роду сателітам та іншим ГС. Однак, здрастуйте.

Сьогодні я вирішив трохи поміркувати на тему сателлитостроения, поділитися думками та ідеями. Напевно, так само зроблю собі парочку, а може і десяток сателітів, щоб перевірити на своїй шкурі, як то кажуть, що це і з чим це їдять.

Є у мене парочка «як би «палевных» методик» від різних баблорубов, де містяться рекомендації по створенню СДД (Сайти Для Грошей), як мене це бісить слово, тільки російська міг таке придумати. Так само я вступив у клуб баблорубов, хороша тема, корисні обговорення, тільки от все «палево» там приховано в темах під кармою, яка у мене поки нульова, тому що повністю всю принадність клубу оцінити не зможу поки, але постараюся прокачатися і заробити карму. Так само я поспілкувався з різними людьми, хто робить/робив сателіти, проконсультувався, так би мовити, на рахунок різних тонкощів.

Після такого потоку інформації я ще раз серйозно замислився над тим, а чи потрібно це взагалі все затівати. Але з іншого боку захотілося ще більше спробувати себе на цьому поприщі, так і з’являться нові ідеї для цікавих постів і для тих, хто коли-то теж прийде до думки «А що якщо…»

У мене було і досі залишається багато питань, і як тільки я отримую відповіді на них, виникає все більше проблем. Наприклад: де взяти контент для майбутнього сателіта – скан книг – подейкують, його вже з якихось невідомих причин не люблять пошуковики. А як вибрати підходящу CMS? Де взяти дизайн? На який хостинг це залити? Які початкові витрати? Коли почати продавати посилання? У якій біржі продавати посилання? Це всього лише мала частина питань… Всі з ким я розмовляв, скрізь де я читав думки розходяться. Значить треба самому включати мізки і експериментувати доти, поки не вийде необхідне.

Отже, ось що я думаю з приводу всіх питань, що виникли. Так скажімо відправна точка в моїй голові така:

  • Де взяти контент? Я буду використовувати сканований контент, який буду купувати. Сподіваюся знайти хорошого постачальника постійного вмісту.
  • Яку вибрати CMS? Я, мабуть, візьму за основу WordPress, звик я до нього. Так само і з дизайном не буде проблем, візьму паблік теми і перероблю.
  • Який хостинг вибрати? Поки що я буду користуватися своїм VDS, благо пару вільних IP є.

Далі це все справа проиндексируется і буде настоюватися. На кожному сате я випробую окремий фільтр для покупки посилань в Sape і сподіваюся обчислити ефективний. Хоча тут справа набагато складніша. Ось наприклад. У мене є сайт стоматології, на старому трастовому домені, на нього вже більше підлозі року куплені посилання по хорошому фільтру (до 5р, до 2 зовнішніх, ЯК, тіц 50) і що ми маємо? А нічого, тіц сайту як було нуль, так і залишився, а куплено цілих 340 посилань! Або ще приклад, так само є певний сайт, на нього куплено 500 посилань по дешевшій фільтру, але тіц так само 0! А ще є сайт про дієти, на нього куплено 2600 посилань на 7000р в місяць, всі посилання якісні, посилальне передають, сайт росте у видачі. Але тіц у нього всього лише 30!

Так що у мене є деякі підозри на рахунок існування якихось там магічних каскадів, фільтрів і т. д. які дають тіц від 50 до 100 при витратах в 500р міс! Та фігня це все повна, НЕ ВІРЮ!

Ось так от, зараз вирушаю підкорювати ази сателлитостроения, для початку зроблю 2 штуки і буду стежити за розвитком подій, буду шукати безкоштовні теми прокачування. А я знаю, що я їх знайду! А далі справа техніки, найняти рабів і жити спокійно. Так що чекайте новин з фронту 😉

А до вас, друзі в мене є одне прохання, хто вже пробував працювати з сателітами, поділіться своїми думками, ідеями, порадами, я всім вам буду безмежно вдячний. Я чекаю ваших коментарів.

З повагою, Олександр Алаєв