Добрий день, хлопці. Сьогодні я вашій увазі хочу представити гостьовий пост мого друга (шкода, що ми особисто не знайомі, немає такої можливості) Сергія (Retliff). А адже Сергій всього на 4 роки молодше моєї мами, уявіть. Сім’я, діти, а може вже і онуки, і при цьому він знаходить час вести цікавий блог. Я думаю нам є чому повчитися, чи не так?

Привіт, друзі! Спасибі АлаичЪ’за надану можливість опублікувати статтю в його блозі – для мене це велика честь!

Вже давно відомо, що блогер – це не хобі і не професія. Скоріше, це спосіб життя і спосіб мислення.
Навіть якщо Ви не залишаєте межі власної квартири, Вам доводиться спілкуватися з десятками людей в соціальних мережах. Відповідати на листи і розсилати повідомлення. Читати і коментувати чужі статті. Відстоювати власну точку зору на форумах. Перевертати гігабайти інформації в пошуках потрібного факту. Знаходити та обробляти ілюстрації.

У процесі написання статті необхідно зловити витаючу в повітрі ідею, скласти план, підібрати ключові слова і створити свій шедевр 🙂 Після цього будь-який пост вимагає редагування і корекції, оптимізації під пошукові запити, форматування та оформлення картинками, подкастами, відео. Опубліковану статтю треба зв’язати посиланнями зі старими постами і додати в соціальні сервіси та закладки. По можливості – підкріпити зовнішніми посиланнями.
Щодня ми відстежуємо просування блогу в декількох сервісах аналізу і статистики, з огляду на постійно мінливі алгоритми роботи пошукових систем.

Обов’язкова умова – вчитися новому, знаходити свіжі джерела знань.
А ще у більшості блогерів є сім’я, вимагає постійної любові та уваги. Рішення побутових проблем теж ніхто не відміняв. Про такі дурниці, як перегляд телевізора я взагалі не кажу.

Вся ця кипуча діяльність, річки інформації, океан спілкування та швидка зміна вражень здатні викликати глибоку депресію. Мозок, захищаючись, ставить бар’єр між зовнішніми факторами з одного боку, і емоційним сприйняттям з іншого. Смак життя стає схожий на смак несвіжої промокашки. Голос коханої, проблеми дітей, новий апдейт або довгоочікуваний лист залишають вас зовсім байдужим. Всі фарби світу набувають нав’язливий брудно сірий відтінок.

Як в такій ситуації повернути сприйнятливість до навколишньої дійсності? Як відновити смак до життя?

Самий швидкий і дієвий спосіб, за твердженням психологів – поставити організм на межу виживання.
Кілька днів жорсткого посту здатні повернути емоції у ваше життя.
Сприятливо позначаться заняття, що сприяють підвищеному виділенню адреналіну. Катання на скейтборді, гірських лижах, нічна прогулянка в лісі, стрибок з парашутом – і ви знову відчуєте смак життя.
Можливо, впоратися з проблемою допоможуть різні види єдиноборств – згадайте персонажів «Бійцівського клубу» :)))
Цікавий спосіб – поїздка в метро в годину пік з великою валізою в руках :)))

Мозок, включений у боротьбу за існування, знову почне реагувати на звуки, події і запахи.
Краща профілактика подібних депресій – чергування інформаційних навантажень з періодами повного спокою.
Мудрі японці не даремно витрачали стільки часу на створення досконалих «сади каменів».

Нехай Ваше життя минуть депресії і супроводжують тільки позитивні емоції! Такі, як емоції АлаичЪ’а під час його нещодавньої одруження! Любові і процвітання всім нам!

А тепер я хочу сказати спасибі Сергію за пост. Хоча піст сам по собі не може нести якусь цінність, а ось його зміст… В общем-то, як раз мені це зараз і потрібно, у мене творча депресія. У мене немає нових ідей, якими б я хотів поділитися, немає великого завзяття до написання seo-постів (ну от набридло це все seo). Треба влаштувати собі «тест-драйв» по повній, щоб знову захотілося спокійно сісти на стілець і написати щось захоплююче і нове.
Я думаю, що я не самотній у цьому, і, що тема поста буде актуальною завжди. Що скажете?

З повагою, Олександр Алаєв