UPD Вакансія закрита!!!

Привіт, колеги (сподіваюся, що хтось із вас, раз ви це читаєте, мій майбутній колега), як життя? Добре? А може бути ще краще! Я серйозно. Відносно недавно, хоча ні — судячи з проміжками між моїми постами в блозі, вже давно назріла необхідність у додатковому людину в команду по інтернет просування. Я зараз говорю про мого помічника, а може навіть і про фахівця, який би зміг розділити зі мною обов’язки по просуванню проектів компанії. Все залежить від вашого досвіду, рівня «прокачування» і особливих умінь.

Але про все по порядку, нижче я розповім про вимоги, обов’язки, уміннях. Розповім, чому ця вакансія «найкраща в світі», розповім про компанії, колективі та інших приємних моментах.

Отже, почну з інформації про компанію

Компанія СКБ Контур – один з найбільших розробників програмного забезпечення у Росії. Компанія була утворена в 1988 році в Єкатеринбурзі і, по суті, є ровесницею IT-індустрії в країні. СКБ Контур – визнаний лідер в області розробки тиражних комп’ютерних систем, технологій для автоматизації бухобліку та управління підприємствами усіх типів, спеціалізованих веб-сервісів. У компанії працює більше 1500 чоловік.

Величезну увагу компанія приділяє формуванню кадрового резерву. СКБ Контур на регулярній основі виступає спонсором професійних змагань з IT-тематики, а також реалізує систему заохочення наукових і практичних розробок в області IT.

СКБ Контур виступає організатором проекту «Гуру на Уралі», в рамках якого в Росію запрошуються найвідоміші світові програмісти – Майкл Физерс, Кент Бек і Орен Ейні і т. д.

Ще трохи подробиць на сайті: www.skbkontur.ru/about

Так само варто сказати, що СКБ Контур знаходиться на 4-му місці серед розробників ПЗ і на 28-му серед найбільших IT-компаній Росії за підсумками 2010 р. — www.kommersant.ru/doc/1623365

Думаю, цього достатньо, щоб зрозуміти весь розмах трагедії і серйозність підходу до справи.

А ось як ми працюємо

Буквально вчора на місцевому порталі e1.ru опублікували чудову статтю про те, як і в яких умовах ми працюємо. Рекомендую прочитати всім, навіть тим, хто не претендує на робоче місце, просто щоб знати які чудові умови праці існують в Росії. А то у багатьох жителів нашої країни сформувалася і зміцнилася думка, що комфортно працювати в Росії не можна, а самий крутий офіс в світі це офіс Google в США. Повірте, у нас нічим не гірше, наприклад, ось як висловився Женя Кобзєв (керівник проекту «Електронний бухгалтер «Ельба»): «Ми до «Корпорації добра», звичайно, поки не дотягуємо, але те, що ми крутіше Microsoft – а я там теж бував — анітрохи не сумніваюся».

Що пишуть про кар’єру в компанії на офіційному сайті: www.skbkontur.ru/career

Варто згадати і мої пости в блозі: «Нова робота… Новий будинок… Нове життя?» і «23 лютого: як мене вітали на роботі! Всім такого бажаю!».

Хіба ви ще не впевнені в тому, що Контур найкраща компанія в світі, а вам неодмінно треба влаштуватися сюди на роботу?! 😉

Ну ось, ми трохи розслабилися, відпочили, перейнялися корпоративною культурою, пора, мабуть, і про вакансію розповісти.

Що ж нам потрібно від seo-спеціаліста

  • Успішний досвід просування сайтів від 2 років. Один із критеріїв успішності – власний сайт з високою відвідуваністю і хорошими позиціями в ПС.
  • Вміння працювати в команді (напевно, найважливіший пункт).
  • Досвід комплексного просування: складання СЯ (семантичного ядра), аналіз і аудит сайту і його структури, взаємодія з іншими фахівцями, і ще багато всього…
  • Знання принципів роботи з різними інструментами інтернет-просування (біржі, агрегатори, аналізатори тощо)
  • Бажання розвиватися і вчитися, занурюючись в предметну область.
  • Бла-бла-бла… Все, що ви зможете додати в цей список самостійно виходячи зі свого досвіду буде великим плюсом у вашу користь!

Про те, що компанія може вам запропонувати взамін, не рахуючи гідної зарплати, не буду повторюватися, про це сказано вище. Зате особисто я можу запропонувати спілкування на цікаві теми, палево секретів просування і ще багато чого. І так, офігенний бонус – безкоштовне відвідування профільних конференцій (я про них ось тут пишу).

Говорити, що потрібен фахівець в офіс на повний робочий день, сенсу немає, це і так повинно бути зрозуміло.

Ось такі справи, колеги! Чекаю ваших листів на [email protected], підходящі резюме я відправлю у відділ кадрів, а потім, після схвалення, вже будемо розмовляти особисто!

Всім бажаю удачі!

З повагою, Олександр Алаєв