І знову здрастуйте, дорогі друзі-читачі! Надійшло багато коментарів до мого останнього посту (Я одружився!) про те, що я пропав і закинув блозі. Ну так, це так, я пропав на цілий місяць, і, я думаю, кожен розуміє, чому і навіщо я пропав. Спочатку участь у підготовці, потім власне сама подія, потім зустрічі з друзями, поїздки на природу і т. д. загалом, літо у мене було дуже насичене, до компу підходив всього-то три рази, про що, до речі, нітрохи не шкодую. Сподіваюся, вам буде цікаво дізнатися про все це трохи детальніше.

Не можу не почати розповідь з самого головного події – весілля. Це було щось, в хорошому сенсі цього слова! Чомусь завжди думав, що весілля це щось таке офіційне що чи й більше не для свого задоволення, скільки розважалівка для гостей. Виявилося все зовсім не так. Мені шалено сподобався даний захід в якості нареченого – це було весело, цікаво, приємно і незабутньо. З дружиною (далі буду називати дружину Катю, тому що так буде приємно для мене і для неї, а вона читає всі мої пости) навіть подумали на наступний день, що було б непогано повторити цю справу. Отже, свято вдалося на славу!

Ось навіть плутаюся в думках, не знаю, що б ще розповісти про весілля? Буду писати, що прийде в голову, так що буде не структуроване, не лякайтеся. Взагалі народу порадіти за нас прийшло досить багато, десь 50-60 чоловік, близько половини це були родичі, з якими я був радий познайомитися, так як всі вони з боку Каті, і я їх не знав до цього. Відразу стільки рідні з’явилося, очманіти! Дуже радісно було бачити і друзів, до речі, всі вони наші спільні знайомі, бо було і нам з Катею і гостям взагалі комфортно. Коли всі один одного знають і веселіше і соромитися нікого, так що на банкеті запалили всі, деякі моменти були просто вражаючі (на фото ми це скоро побачимо). А одна пара із запрошених гостей навіть сказали, що через рік теж збираються одружитися (вони спеціально чекали нашого весілля, щоб на ній розповісти про своє рішення). Звичайно, було сказано багато теплих і приємних слів і побажань для нас, які ми збережемо в душі і спогадах.

Фотографій з весілля на жаль поки немає, фотографи ще не поділилися з нами цієї дорогоцінної інформацією, але обіцяли, що до середини вересня все буде готово і надішлють нам диски. Ну і заодно відео теж буде, я його на свій YouTube канал викладу, не дарма ж я там недавно зареєструвався 😉 Ага, а ще на facebook’е теж зареєструвався, кому цікаво – мій профіль.

На даний момент можу порадувати вас нашими предсвадебными фотографіями і чудовим слайдшоу. Фотографії будуть в кінці посту, щоб не займати багато місця, а ось слайдшоу відразу нижче. Обов’язково подивіться його, просто настільки наполягаю, що вважатиму це неповагою до мене, якщо не подивіться. Воно того варто, воно чіпляє…мурашки по шкірі! Обов’язково ставте якість на 480p. Обов’язково включіть звук, без нього немає сенсу, треба слухати музику. І так, це реально крутіше будь-якого відео!

Ось поки писав, вирішив переглянути слайдшоу ще раз. Блін, і правда мурашки, хоча дивлюся вже раз десятий його! Так що чекаю ваших коментарів. І хочу ще раз сказати спасибі за це чудовій людині, моєму хорошому другу Артему Мойсея!

Ну от, поки вистачить про весілля говорити, хочу вас запитати – чи цікаво вам буде, наприклад, дізнатися у всіх подробицях скільки може коштувати весілля? Катюшка весь час вела блокнот, у який записувала потрібну інформацію і всі ціни і витрати. З будь-якого хтось із вас теж замислюється зробити пропозицію своїй супутниці або вже зробив? Ммм?

Такс…щоб ще вам цікавого розповісти. Навіть не знаю. Їздили ми, значить, в Монголію відпочити. Пам’ятаючи поїздку в минулому році, розраховували позасмагати, порадіти сонечку, по горах полазити. Але не тут-то було. Приїхали – дощ. Почекали до вечора – дощ. Поставили швидко намети і пішли спати, прокинулися – дощ і холод собачий. Вирішили більше не залишатися і рушити назад додому, поки збирали намету пішов сніг, гори як-ніяк. Коротше кажучи, не зовсім вдало з’їздили.

Зате холоду Монголії компенсували відмінним відпочинком на Байкалі, на Малому морі. Гарна погода, тепла вода – позагоряли, накупалися і спокійно відпочили. На цьому наші подорожі закінчилися, вже підходила пора зборів та від’їзду назад в Єкатеринбург. Але ми не засмутилися, так як вже дуже хотілося додому відпочивати від відпочинку!

І ось ми в Єкатеринбурзі зараз, я другий день вийшов на роботу. Сиджу знову звикаю до робочого місця, все так незвично. Вчора так взагалі вийшов в інтернет і розгубився, стільки всього нового, все як в перший раз, так що потихеньку реабилитируюсь ще, але скоро прийду в себе і все буде як раніше! Буду потихеньку продовжувати писати в блозі, так що не забувайте мене, відвідуйте періодично, обіцяю радувати цікавими постами.

Ось і все на сьогодні, друзі. Не забудьте подивитися фотографії, викладені нижче. До зв’язку!

З повагою, Олександр Алаєв