Добрий день, всім відмінного п’ятничного настрою, друзі. Хоча в Твіттері я сьогодні вранці написав, що сьогодні субота, але потім мені сказали в офісі, що сьогодні все ж п’ятниця. Це як-ніяк вже остання стадія, тобто пора терміново відпочивати!

Я так і зроблю. Давно я нічого не писав вже, все тому що навіть думки в голову не лізуть, а вже тим більше писати в такому стані не варто. Ось вирішив з вами поділитися своїми думками, планами та ідеями. Поїхали…

По-перше, я за цей рік дуже втомився від усіляких seo штучок-дрючек. В печінках вони вже сидять, і, я думаю, не тільки у мене! Тому я вирішив знову зайнятися фотографією. Правильно кажуть: найкращий відпочинок – зміна діяльності! Виходячи з результатів останньої зйомки, я можу сміливо заявити, що рік «відпочинку» від фото не тільки не зіпсував мої навички, але й навіть поліпшив. Схильний думати, що «замилений очей» знову став дивитися куди треба і як треба 😉

Прошу вас оцінити мою роботу і по можливості відзначитися в коментарях висловивши свої зауваження, емоції та думки: Альбом «Пам’ятаю леді Наталі».
Тому не чекайте у найближчі місяць-два від мене постів про seo. Хоча деяка тема в голові крутиться, може бути в серпні опублікую хороший пост.

По-друге, через кілька днів у мене офіційно починається відпустка! Цілий місяць, а може і більше! Як пам’ятають мої постійні читачі, у мене 12 серпня буде весілля. Так що 30 липня я виїжджаю з Єкатеринбурга, а 2 серпня я вже Иркустке, де чекає мене моя улюблена Катюшка, без п’яти хвилин дружина!

Схоже, марного в мене відпустка намічається, принаймні, перша його половина. Ну а потім ми поїдемо відпочивати на Байкал. Я думаю, що зможу порадувати вас прекрасними видами цього чудового озера. Хочете фото?
До речі хто-небудь з вас був на Байкалі? Як враження?

По-третє. Не думайте, що я зовсім на все забив болт 😉 Просто я хочу відпочити від потоку інформації і переварити вже накопичену. Зараз я працюю над вивченням жіночої тематики. Спеціально для цього в кінці минулого року був створений сайт. Зокрема я вивчаю монетизацію цього трафіку. На даний момент домігся непоганих результатів: 2 відвідувача = 1 рубль. Це при тому, що далеко не всі можливості задіяні.

Так само я зараз працюю над створенням якісних сайтів під біржі (Sape, GGL тощо). Намагаюся повністю автоматизувати і практично виключити різні роботи. А потім буду дивитися на рентабельність проекту в цілому. Поки що витрати 500$ і 0$ вихлопу, але це ж тільки початок. І щоб щось отримати, треба щось вкласти.

А по-четверте, я б хотів порадити вам, дорогі читачі, побільше відпочивати влітку, проводити час із близькими та рідними. Скатайтесь на природу, посмажте пузо на сонечку, влаштуйте полювання або рибалку! Адже не роботою єдиної жива людина. Адже ви теж знаєте що: «Треба працювати, щоб жити, а не жити, щоб працювати»!

P. S. На літо перепрофилирую блог seo фото, так що не забувайте заходити до мене в гості, щоб відпочити і подивитися красиві фотографії.
P. P. S. Правда прикольна жахлива фотка на початку посту? ^_^

З повагою, Олександр Алаєв