Добрий день, друзі, сьогодні хочу представити на ваш суд логотип, який тепер буде красуватися на моєму блозі. Роботи з його створення ведуться вже дуже давно. Спочатку створенням займався я, потім роботу передав дизайнеру, але там не зрослося, тому довелося влаштувати на Серч конкурс на логотип з призовим фондом. Третій варіант виявився найбільш ефективним і плідним, мені надали різні дизайнери багато варіантів того, як вони бачать логотип. А через тиждень, як я і обіцяв, я обрав переможця. Ним став Микола, я обіцяв публічно в блозі йому висловити подяку і залишити посилання на його портфоліо, залишилося тільки запитати його дозвіл на це.

Отже, на мою тех. завдання дизайнерам необхідно було обіграти в логотипі слово «АлаичЪ» або літери «а» і «комерсант». По можливості висловити мою любов до фотосправи і заняття просуванням сайтів, простіше кажучи, seo. І ось, що я отримав:

Це ті два варіанти, які мені сподобалися найбільше. Але ось я до сих пір не визначився з тим, який з них вибрати. Допоможіть мені зробити вибір, скажіть яка і чому вам більше подобається?

А поки ми будемо вибирати, я розповім ідею впровадження логотипу безпосередньо в дизайн блогу. У мене думка така, що можна «покласти» візитку з логотипом в шапку туди, де зараз йде текст під назвою блогу. Як вам ідея? Поділіться думками.

Ось такий сьогодні невеликий пост, зате зі змістом і їжею для розуму. А завтра я обіцяю вас порадувати чимось дуже інформативним і корисним.

Бажаю вам успіхів, дорогі читачі, вітаю з першим днем літа і днем захисту дітей. Заздалегідь дякую вам за ваші ідеї та поради.

З повагою, Олександр Алаєв