Сьогодні в черговий раз відвідавши соціальну мережу webice.ru побачив що там проводиться конкурс під назвою «300». Довго гадати про те звідки така назва не довелося, призовий фонд конкурсу становить рівно 300$, які будуть розділені між учасниками-переможцями. Я вас зацікавив? Ось і сам я зацікавився конкурсом, давно хотів де-небудь взяти участь, чому б нарешті не почати. До того ж я не проти того щоб отримати приз у вигляді грошової суми, яка неодмінно буде витрачена на просування і рекламу мого блогу, або навіть на організацію конкурсу!

Ось невеликий вступ, а тепер хотілося б перейти безпосередньо до огляду самого сайту. Сам я зареєструвався на сайті трохи більше місяця тому, в пошуках нових джерел трафіку на свій блог. В принципі, мені відразу сподобався сайт, тому що помітна деяка активність її мешканців, постійні нові публікації на цікаві теми. Однак я відразу здивувався тому, що сайт побудований на базі движка DLE. Я його функціональності давно перестав дивуватися, але соціалок на його базі поки не бачив. Сподіваюся, розробники підійдуть до дрібниць з усією серйозністю і допрацюють всякі недоліки.

Коротко про недоліки

  • Мені здається занадто розмашистим праве бічне меню, а саме навігація по категоріям, відволікає погляд. Я б прибрав фонову картинку, це раз. Друге – я б взагалі переніс навігацію по розділах під шапку, організувавши горизонтальне меню.
  • Занадто великою так само здається заголовок кожного поста. Тут навіть заголовок трохи втрачається. Я б це так само піддав зміни.
  • Те ж саме стосується коментарів. Їх розмір дуже великий, прям як окремий пост, думаю стиль мінімалізму в коментарях – саме те.
  • Існують проблеми з рейтингом. Він просто не працює. Плюс, мінус, історія зміни – все це не працює.
  • Дуже б хотілося бачити правила участі та публікації оглядів на сайті, де б говорилося про загальні положення, про правила модерації, про фішки (адже вони напевно є, але де і як працюють багато не знають).
  • Хотілося б щоб все що нижче шапки піддалося невеликому редизайну, який би ще трохи наблизив стиль сайту до поняття web 2.0

Раз вже я зважився зробити глобальний огляд, то не міг я не описати мінуси, так само як і плюси.

Про плюси

  • Я вважаю, що у сайту є всі передумови стати популярним, принаймні, серед новачків блогінгу, тих, хто намагається генерувати трафік на свої блоги.
  • Дуже великий плюс у тому, що є модерація. Не пройде відвертий спам і нетематические повідомлення. Правда, є і мінус – довго чекати схвалення треба. Але плюс в цьому все-таки переважує мінус.
  • Хороший логотип і назву. Залишилося тільки загальний стиль доопрацювати під вибудувану концепцію.
  • Так само до плюсів віднесу бажання творців залучати народ, от хоч цей конкурс взяти.

Загалом-то і все, що я хотів сказати щодо вражень. Залишається побажати сервісу процвітання, а творцям терпіння і удачі.

І ще, як просили в умовах конкурсу, я опишу свої асоціації з числом 300:
Хочу до закінчення конкурсу (8 березня) мати на цьому блозі 300 передплатників.
Хочу перемогти в конкурсі і отримати 300/2 = 150$ на розвиток блогу, щоб отримати ще 300 нових читачів.
У мене є підозри, що опинившись в блозі «Друзі соціалки» можна отримувати не менше 300 нових відвідувачів у тиждень, а через 300 днів, популярність мережі зросте і можна буде отримувати трафік рівний 300 відвідувачів на добу!

Ось на такій мажорній ноті, мабуть, я і завершу цей пост.

З повагою, Олександр Алаєв