Добрий день, дорогі читачі. Сьогодні чудовий сонячний і радісний день, сподіваюся, він і у вас такий же і ніщо його не зможе затьмарити! А я вас сьогодні постараюся порадувати оглядом соц. мережі webice.ru. Якось я вже писав про цей сайт, ось посилання на огляд. З тих пір пройшло вже більше трьох місяців і ось, зовсім недавно перед нами webice з’явився абсолютно новий, красивий і, що більш важливо, зручний. Про недоліки, описаних в лютневому огляді ви можете прочитати, хоча це, напевно, вже не актуально, ті, хто бачив стару версію сайта, зрозуміють, хто не бачив просто порадійте.

Чому в заголовку написано «дубль два» зрозуміло, я думаю. Але є ще один момент, як і в минулий раз, Паша (хто не знає ще, це творець даної соц. мережі) влаштував цікавий конкурс. Для цього треба було написати огляд сайту, а тепер треба проявити добру активність (розміщення анонсів, коментування) щоб перемогти. Минулого разу мені не вдалося перемогти, не знаю чому, напевно, тому, що не встиг познайомитися з Пашею =) Жарт, звісно. Але на цьому конкурсі я твердо вирішив стати лідером і виграти. І тут справа навіть не в «булочками» за перемогу, про призи я розповім трохи пізніше, а справа принципу. Якщо є мета, треба її домагатися всіма способами, а мета була поставлена ще давно і осічок я не допущу.

Давайте я розповім докладніше про конкурс, умови та призи.
Як обіцяє Павло, тепер анонси в 99% випадків пройдуть модерацію. Чому на це загострили увагу? Та тому, що раніше іноді доводилося чекати перевірки дуже довго, а тепер для активних користувачів мережі є дуже корисна можливість – анонси таких користувачів не піддаються цензурі процедурі модерації. Так що публікувати анонси стало ще простіше. Анонсування — це умова участі і запорука перемоги.

Друге – коментування. Тепер це робити стало цікавим, як завдяки приємному дизайну, так і завдяки тому, що тепер активність на сайті, просто скажена, всі рвуться коментувати. Адже за кожен залишений вами коментар ви отримуєте в два рази більше очок, ніж за залишений анонс!

Тепер про приємні призи. До 5 червня 2010 року, той хто буде займати ТОП 1,2,3,4,5 отримають:

  • За 1 місце (ТОП1) — 150$ на гаманець webmoney!
  • За 2 місце (ТОП2) — 100$ на гаманець webmoney!
  • За 3 місце (ТОП3) — 50 грн на гаманець webmoney!
  • За 4 місце (ТОП4) — наскрізна посилання зі всіх сторінок сайту в блоці «Друзі і спонсори соціалки».
  • За 5 місце (ТОП5) — наскрізна посилання зі всіх сторінок сайту в блоці «Друзі і спонсори соціалки».

Я вважаю, що це дуже непогано для будь-якого новачка в блогосфері. Адже 150$ це досить велика сума, яку можна вкласти в розвиток свого проекту і отримати відмінні результати. Так що конкурс як раз для таких людей. Мене ж цікавить не приз, а сам факт перемоги, як я і писав вище, ну а трошки $ будуть приємним доповненням, що я відразу ж пущу в свій блог.

Отже, всі деталі, необхідні для участі у конкурсі ви зможете прочитати в офіційній заяві.

Даний пост це зовсім навіть не реклама, не смійте так думати 😉 Я просто хочу допомогти моїм читачам бути в курсі новин і при цьому розповісти, як заробити трохи грошей, займаючись цікавою справою. Так і соціалка варто того, щоб про неї говорили.

До речі, мало не забув. Я в квітні підбивав підсумки свого дослідження, яке тривало цілий місяць. А я досліджував ефективність анонсування в блогосфері.

До речі, хто ще не підключений до соц мережі, повідомляю, що реєстрація тепер там тільки по инвайтам, але у мене їх немає. Будь ласка, не треба просити інвайт в коментарях!

Я бажаю всім удачі, а учасникам конкурсу бажаю тільки перемоги, а точніше другого місця, тому що перше буде за мною 😉
Будьте на зв’язку, завтра у мене запланований грандіозний пост, я поділюся деякими своїми напрацюваннями, це буде круто!

З повагою, Олександр Алаєв