Привіт, я Алаич. Свій перший знімок я зробив в три роки… Упс… Про що це я?

Привіт, друзі! Я цілих три роки не писав нічого в рубрику про конкурси, і ось настав день виправити це непорозуміння! Сьогодні я вам розповім, як можна зрубати 100к рублів, практично нічого не роблячи.

Ні, це не обман і не лохотрон – ви ж знаєте прекрасно, що на сторінках мого блогу лажі не буває. Давайте я розповім все по порядку, і ви самі зрозумієте.

Постійні читачі мого блогу знають, що в 2010 році я влаштувався на чудову роботу, і ось до цих пір я працюю в СКБ Контур. Тут майже як в корпорації добра (Google, зрозуміло), але тільки масштаби дещо менше. У Контурі класно не тільки працювати, і тут відбуваються веселі заварушки для всіх бажаючих. Ось про одну таку веселу витівку я і хочу вам сьогодні розповісти.

Буквально тиждень тому у нас стартував конкурс під назвою «Я – бізнесмен» з призовим фондом 200 000 рублів. У заголовку я сказав тільки про 100к – це тому, що йде дві номінації, в кожній з яких можна виграти зазначену суму. Це означає, що шанси виграти збільшуються вдвічі 🙂 Але до біса формальності…

Вас же цікавить тільки найважливіше – що я повинен зробити, щоб отримати своє законне бабло? Всього дві речі! Перше – ви бізнесмен (у вас ІП або ТОВ) і ви з Росії. Вибачте, будь ласка, дорогі друзі з сусідніх країн: України, Білорусії та ін., але, на жаль, умови придумував не я. Друге – ви повинні зняти ролик про свою справу. Знімати можна на що завгодно, от чесне слово – на мобільник, на фото-або відеокамеру, та хоч на відеореєстратор!

Оцінюватися буде тільки оригінальність подачі інформації. Повторюся – якість не в рахунок, головне – щоб це було душевно і чіпляло. Ви можете знімати самі, можете попросити друзів допомогти вам (як зробив це я), а якщо хочете – ми допоможемо і знімемо ролик для вас! Запишіться на зручну дату і приїжджайте до нас в офіс – ми вас чекаємо! Наші адреси в 9 містах ви можете подивитися тут.

Досі думаєте, що все складно? Немає – все простіше простого. Дивіться самі, спеціально для вас я зняв ролик про себе. Точніше, цей ролик зняв мій друже Ян на свій iPhone.

Хвилина ганьби, і справа в капелюсі =) Так як я афілійована особа, то брати не можу, але зате ви тепер знаєте, якого плану ролики приймаються на конкурс. І ось ще одна невелика умова: бажано, щоб ваш ролик не був занадто довгим, 2 хвилини буде в самий раз.

А тепер про те, як проходить конкурс «Я Бізнесмен»:

  • 1 етап (8 квітня — 17 травня). Знімаєте ролик про свій бізнес і завантажуєте на сайт (можете взагалі вказати посилання на YouTube або інший відеохостинг, якщо так буде зручніше).
  • 2 етап (8 квітня — 22 травня). Голосуєте самі та запрошуйте друзів і колег підтримати вас. Збираєте максимальну кількість «лайків» – і перемога в номінації «Інтернет-голосування» і 100к ваші!
  • 3 етап (30 травня 2013). Власне, берете участь у нагородженні і круто тусуетесь.

Крута тусня буде в Москві, і якщо раптом ви родом не зі столиці, то ми оплатимо ваш переліт. Супер! А ще для вас наживо гратиме гурт ” Місто 312. І навіть це ще не все, але про це ви прочитаєте за посиланням трохи нижче.

Ви ж читали мій пост «Мій квиток в інтернет»? Якщо б я зняв ролик за його мотивами – я б переміг 🙂 Але я не можу, а ви можете! Зніміть ролик про свій квиток у бізнес – і ви переможете! А самому першому з вас я віддам свій голос в голосуванні!

І пам’ятайте, що ми готові допомогти вам на всіх етапах конкурсу – дзвоніть, пишіть!

Удачі вам друзі і до зустрічі на крутий тусне в Москві 🙂

UPD Додав відео переможців.

Переможець у номінації «Вибір журі»: ТД Успіх, Челябінськ; автори ролика — Валентин Казаков та Денис Курбатов.

Переможець в номінації «Голосування глядачів»: ІТ-Панда, Єкатеринбург; автор ролика — Дмитро Маслов.

Всі ролики учасників дивіться тут!

З повагою, Олександр Алаєв