УРА! УРА! УРА! Друзі, це сталося – Я одружився! Приймаю щирі вітання!

Якщо ви читаєте цей пост, то ви вже в курсі найсвіжіших найяскравіших подій у моєму житті. Цей пост написаний мною напередодні церемонії і поставлений на автопубликацию на 11 годин 45 хвилин за місцевим (для мене зараз місцеве це Іркутськ) часу.

Отже, почну з початку. Зараз 22.42 на годиннику. Сиджу за компом, зрозуміло, пишу пост. Як то ось на цих рядках хвилювання подкатило найсильніше, ніж за весь попередній час очікування та підготовки. Ага, ще б, адже залишилося рівно 12+1 годину до маршу Мендельсона!

І от не знаю, що написати навіть, хоча ще вдень в голові було багато думок, які хотів би висловити на електронному папері. Але мабуть всі пішли відпочивати, щоб я теж розслабився і відпочив від усього і налаштувався на одне з найважливіших подій у моєму житті!

Ось тільки краватка лежить переді мною незавязанный. Перепробував сьогодні вже стільки різних вузлів і все мені не подобаються. Щож, вирушаю на пошуки відповідного і найкрасивішого! Побажати удачі в цій справі ви мені вже не зможете, тому що я його вже зав’язав, в той час як ви читаєте ці рядки 😉

Як прикольно писати з минулого, ще жодного разу не пробував так робити. Хто пробував, напевно, мене зрозуміють.

До речі, в березні я писав про весілля вже. Пост називався «Я одружуся, друзі». А тепер оце називається «Я одружився!», відчуваєте різницю? 😉

Хто б що ні говорив, а сімейне життя — це добре. Ми з Катькой вже рік прожили разом і я ні разу не пошкодував про це. А ті, хто говорить, щось в дусі «Добру справу браком не назвуть» просто не розуміють того, про що говорять. Я не бачу очевидних мінусів у спільному житті, зате відчув багато очевидних плюсів!

Чиркану рядок про seo. Я тут два тижні адже не заходив у мережу, і навіть розгубився коли сів за комп – стільки всього нового дізнався. Виявляється, Яндекс викочує новий алгоритм «Обнінськ». Я нічого не переплутав? Про нього я нічого не знаю. Було кілька досить потужних апдейтів, про це я дізнався, переглянувши позиції клієнтських сайтів. Скажу чесно, порадів – всі сайти відчувають себе відмінно. Хлопці, ви молодці, добре тримаєтеся і без мене. Це було звернення до співробітників (Ільяс, ще раз привіт, я знаю, ти будеш читати цей пост).

Не можу не написати про фото, адже я обіцяв, що влітку буду говорити не про seo, а про фото. Так от, фотоапарат я залишив в Екб, що поробиш, я був змушений. Але зате я точно порадую вас фотографіями, де головними героями будемо ми з Катериною. Так-так, це будуть численні чудові і красиві фотографії з нашого весілля! Так само ми маємо намір виграти конкурс «Дівчина блогера 2010». І ми це зробимо, я вас запевняю!

Ну все, пора спати, завтра у мене відповідальний день!
Зараз 11 серпня, а на годиннику 23.34. Це у мене…
А у вас 12 серпня, а на годиннику…ну це не важливо, скільки у вас на годиннику…важливо те, що у мене зараз вже кільце на пальці!
І давайте не соромтеся! Підніміть келих за молодих!

UPD 27.12.2010 Додав фотографії нарешті

З повагою, Олександр Алаєв