Натрапив сьогодні на замечательнейшую статтю, а, правильніше сказати, короткий відео-курс Дмитра Кота. Назва відео звучить так – «Як за 9 хвилин збільшити ефективність тексту».

Як всього за кілька хвилин збільшити ефективність тексту, нічого не змінюючи в ньому на рівні сенсу? Слідкуйте за руками.

Відео краще дивитися в повноекранному форматі, для цього на панелі управління плеєра потрібно натиснути кнопочку, нагадує “Х” (стрілки розходяться в різні сторони)

Що хочеться додати від себе. Я прослухав і переглянув це відео два рази, щоб краще зрозуміти і запам’ятати деякі моменти. Це відео викликало у мене деяку ступінь захоплення, адже, дійсно, наскільки все просто і швидко робиться. Після невеликих рухів текст змінюється — його легко читати, і можна навіть зрозуміти зміст тексту, не прочитавши його, а тільки переглянувши підзаголовки і виділені слова в тексті.

Особисто я беру всі поради на озброєння. І урочисто обіцяю, що відтепер мої пости будуть краще оформлені, будуть легше сприйматися і взагалі будуть краще!

А що ви думаєте з приводу переглянутого? Залишайте свої коментарі.

PS Це відео на сайті Дмитра Кота. Висловлюйте йому свою вдячність!

З повагою, Олександр Алаєв