Привіт, дорогі друзі. Сьогодні великий день для мене, я нарешті зважився анонсувати свій магазин модулів для DLE. Взагалі-то я його зробив ще взимку і він вже працював, але тільки я нікому про нього не розповідав, але, мабуть, час прийшов. Адже я йду у відпустку, і мене не буде в мережі якийсь час, а раптом вам захочеться купити якийсь з моїх модулів…

Дивіться і користуйтеся на здоров’я – store.alaev.info

Але це ще не всі приємні новини, до речі!

Спочатку хочеться сказати кілька слів про новий магазин, а потім до інших новин. Ідея була в тому, щоб зібрати в одному місці всі модулі, які були представлені на моєму блозі, щоб їх не доводилося шукати і даремно блукати по блогу, вишукуючи якісь підказки. У магазині буде повний список всіх модулів з описом, інструкцією до установки, постійної посиланням на скачування та іншими корисними речами.

Але крім цього є ще одна дрібна деталь – я знаю, що вже тисячі людей користуються моїми модулями, і я подумав, а раптом хто-небудь з них захотів би мене віддячити? Багато приємних листів я отримую на пошту і в аську, користувачі щиро вдячні, і мені це дуже приємно. Загалом, представлений мною магазин – це магазин вільних цін, тобто ви можете завантажити модуль як абсолютно безкоштовно, так і віддячити мене будь-якою сумою грошей. Я сподіваюся, що це гарна ідея, так що не підведіть друзі!

Ваші подяки мотивують команду «АлаичЪ і Ко» на створення нових модулів і на поновлення та покращення вже існуючих.

І ще, відтепер завантажувати модулі можна буде тільки через магазин, прямих посилань на архіви більше не буде.

Тепер можна переходити до другої дуже приємної новини, яка буде дуже в тему – завтра я збираюся представити вашій увазі новий модуль. Модуль, який багато хто з вас дуже чекали і багато просили. Для інтриги я сьогодні не скажу, що це за модуль і що він робить, ви самі все дізнаєтеся в цей же час завтра. Скажу тільки одне – цей модуль трохи платний, і вже навіть були перші закриті продажу, які показали, що магазин працює без збоїв і модуль теж працює без проблем.

Спасибі за увагу друзі! Чекаю ваших коментарів!

З повагою, Олександр Алаєв