Як вибрати гідробокс

2-7-2021

Гідробокси щорічно стають дуже і дуже популярними і займають власне місце у ванній кімнаті замість ванн і кабін для душу. Також хочемо вам порекомендувати .

1. Чого ж гідромасажні бокси https://santan.ua/ так затребувані?

  • найперше багатосторонність. Гідромасажному боксу не потрібні дуже рівні стіни, гідромасажний бокс – » річ в собі”, необхідно лише підключення до електрики і воді.
  • друге, гідромасажний бокс з глибоким піддоном може з’єднати плюси як ванною так і кабіни для душу.
  • ну і третє, в гідромасажному боксі можна отримати прекрасний масаж за допомогою струменів води, а в деяких моделях так само і послухати радіо, поговорити по телефону і навіть зробити парилку. 

Як вибрати гідробокс

До мінусів гідромасажного боксу потрібно віднести наявність величезної кількості всього, що може поламатися — мотор, електроніка, розпилювальні пристрої, ролики і тд. До речі для гідробокса ролики краще купувати в спеціалізованих магазинах. Також, за гідромасажним боксом необхідний конкретний догляд, якщо розпилювальні пристрої знаходяться в глибокому піддоні. Необхідно хоч іноді додавати рідину щоб форсунки чистилися і тд.

Отже, що необхідно пам’ятати при підборі гідромасажного боксу? гідромасажні бокси це абсолютно завжди, бувають і іншого виробництва, але вартість на них дуже велика. Китай буває дуже різної якості.

Гідромасажні бокси appollo, наприклад, себе зарекомендували як хороший і гідний товар, хоча вартість звичайних гідромасажних боксів цього бренду порівнянна з вартістю дорогих моделей безлічі інших компаній з китаю.

Плюс до цього, є ще багато досить хороших виробів заводської збірки з китаю, ko&po наприклад випускає дуже хороші моделі, у яких якість більше вартості.

1. При підборі гідромасажного боксу насамперед необхідно дивитися на якість подона. Він зобов’язаний бути жорстким, складатися з армованого пластику товщиною 4-5 мм, габаритна товщина (наприклад 8 мм) говорить про те, що піддон зробили з того, що було, акрил зовсім не дешевий матеріал, щоб виробник дозволив собі так їм розкидатися.

Більш того, необхідно дивитися на обробку країв, якість скла, воно повинно бути зігнутим або рівним в тій площині, яка відповідає концепції дизайнера, є перекаление скла, які просто закручують гвинтом, подібне скло при першому ж невдалому русі запросто розсиплеться на дуже маленькі шматочки, хоча гартоване просте скло розбити дуже важко.